Žurnalo prenumerata

Žurnalas senjorams „60+“ kviečia prenumeruoti leidinį savo tėvams bei seneliams, kuris skirtas motyvuoti senjorus toliau aktyviai gyventi, toliau džiaugtis gyvenimu, toliau tobulėti.

Pasak žurnalo vyriausios redaktorės Lauros Balčiūtės, pagrindinė nemokamo žurnalo idėja niekur nedingsta, bet, deja, žurnalas negali pasiekti visų Lietuvos regionų senjorų, todėl simbolinė prenumeratos kaina yra nauja galimybė pradžiuginti savo tėvus ir senelius bei sustiprinti tarpusavio ryšį.

Leidinys skirtas senjorams – tai dovana jiems. Žurnale gausu būtent tėvams ir seneliams aktualių straipsnių pačiomis įvairiausiomis temomis (sveikata, motyvacija, mada, sportas, bendravimas, mityba, interviu iš žymių žmonių ir kt.).

Prenumeratos kaina 12 mėnesių – tik 16 Eur.

Leidinys savo skaitytojus pasieks net šešis kartus per metus: vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais.

Užprenumeruoti žurnalą kviečiame ČIA.

Spausdintą nemokamą žurnalą perkant su kortele „IKI Premija Senjorams“ galima nemokamai gauti Vilniaus ir Kauno miestuose bei rajonuose esančiose IKI parduotuvėse.

Taip pat skaitykite: