VIENA KORTELĖ
60+ GALIMYBIŲ

Nelauk senjorų dienų ar valandų, nuolaidomis ir privilegijomis mėgaukis kasdien!
ĮSIGYTI DABAR
60+ kortelė

tai 60+ išskirtinių pasiūlymų senjorams, kurie kviečia vyresnio amžiaus žmones gyventi aktyviai, turiningai, o svarbiausia, laimingai!

 

Tai vienintelė kortelė Lietuvoje, atverianti daugiau galimybių 60+ amžiaus auditorijai. Tereikia partnerių vietose parodyti/nuskenuoti kortelę arba įvesti duomenis perkant internetu ir pasinaudoti nustatyta dydžio nuolaida.

 

Kortelės kaina – 9,99 EUR + pristatymo išlaidos

 

Gavote kortelę dovanų? Dėl kortelės aktyvacijos rašykite marketingas@60plius.lt

60+ kortelėje rasite šias nuolaidas
- 5 % nuolaida visoms odontologinėms paslaugoms.
Patirtis ir inovacijos – mūsų sėkmės raktas „Miesto implantologijos klinikos“ – tai modernios gydymo įstaigos. Pacientų patogumui jose siūlomos visos profilaktinės, gydomosios ir estetinės odontologijos paslaugos. Klinikose teikiamos išsamios gydytojų odontologų konsultacijos, atliekama profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, dantų šaknų kanalų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, atkūrimas laminatėmis, balinimas, implantavimas ir protezavimas. Ypatingą dėmesį skiriame pacientų komfortui ir gydymo kokybei. Pasitelkę modernią įrangą ir pažangias skaitmenines technologijas, savo pacientams siūlome greitą, ypatingai tikslią diagnostiką ir sklandų gydymą be skausmo ir nemalonių pojūčių. Ilgametę patirtį turintys ir nuolat savo kvalifikaciją tobulinantys įvairių sričių odontologijos specialistai, savo kasdieniniame darbe naudojantys patikimiausius diagnostikos bei gydymo metodus, visuomet užtikrina nepriekaištingus ir ilgaamžius rezultatus.
-5 % nuolaida visoms odontologinėms paslaugoms.
Patirtis ir inovacijos – mūsų sėkmės raktas „Miesto implantologijos klinikos“ – tai modernios gydymo įstaigos. Pacientų patogumui jose siūlomos visos profilaktinės, gydomosios ir estetinės odontologijos paslaugos. Klinikose teikiamos išsamios gydytojų odontologų konsultacijos, atliekama profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, dantų šaknų kanalų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, atkūrimas laminatėmis, balinimas, implantavimas ir protezavimas. Ypatingą dėmesį skiriame pacientų komfortui ir gydymo kokybei. Pasitelkę modernią įrangą ir pažangias skaitmenines technologijas, savo pacientams siūlome greitą, ypatingai tikslią diagnostiką ir sklandų gydymą be skausmo ir nemalonių pojūčių. Ilgametę patirtį turintys ir nuolat savo kvalifikaciją tobulinantys įvairių sričių odontologijos specialistai, savo kasdieniniame darbe naudojantys patikimiausius diagnostikos bei gydymo metodus, visuomet užtikrina nepriekaištingus ir ilgaamžius rezultatus.
-15% Vit D tyrimui; -30% pirminei ištyrimo programai; -30% cukrinio diabeto ištyrimo programai; -25% panoraminei ir KT nuotraukoms; Nemokama gyd. protezuotojo-implantologo konsultacija. Klinika turi sutartį su Teritorine Ligonių Kasa, todėl galima pasinaudoti TLK kompensacija protezavimui/ implantacijai.
Vingio klinika – moderni, sparčiai auganti, nuolat tobulėjanti šeimos medicinos ir odontologijos klinika veiklą pradėjusi nuo 2017 metų. Subūrusi puikią patyrusių specialistų komandą, su pacientais laisvai bendraujančią tiek rusų, tiek ir anglų kalbomis. Į mus kreipiasi daug pacientų, atėjusių pagal rekomendacijas, mumis pasitiki, nes randame sprendimus ir sudėtingiems atvejams, esame lankstūs ir dirbame išties labai nuoširdžiai.
-20% vandens jonizatoriams (nuolaidos nesumuojamos).
UAB ,,Burbuliukas ir Co" - kiekvienam norinčiam gyventi sveikai. Vandens jonizatoriuose pagamintas jonizuotas vanduo natūraliai išjudina organizmo gyvybines galias, padeda palaikyti bendrą kūno ir sveikatos harmoniją kiekvieną dieną.
–Nemokamas akinių parinkimas (užsakant/ gaminantis akinius optikoje); –30% nuolaida visiems akinių rėmeliams (gaminantis akinius optikoje); –30% saulės akiniams; –30% nuolaida kontaktiniams lęšiams (išskyrus vienadienius lęšius); –30% nuolaida akinių priežiūros priemonėms ir aksesuarams. NUOLAIDOS TAIKOMOS TIK VIZIJA OPTIKA SALONUOSE.
Vizija Optika“ yra vienas didžiausių optikos salonų tinklų Lietuvoje. Mums svarbiausias – KLIENTAS, todėl džiaugiamės, kad: dirbame su pasaulyje pripažintais optikos prekių gamintojais, savo klientams galime pasiūlyti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir skirtingas kainas pagal kiekvieno poreikius, turime šaunią ir profesionalią darbuotojų komandą – optikos konsultantus, optometrininkus, gydytojus oftalmologus,vadybininkus ir vadovus.
50% nuolaida Go3 televizijos TV planui pirmus 2 mėn.
Čia rasite mėgstamiausius TV kanalus, kuriuos galėsite žiūrėti bet kurioje vietoje, bet kuriuo metu – tiek namuose, tiek už jos ribų. Go3 televizija veikia tiek išmaniuosiuose TV, tiek kompiuteriuose, tiek planšetėse ir mobiliuosiuose telefonuose.
Delfi Plius 3 mėn. prenumerata NEMOKAMAI
Delfi Plius prenumerata – raktas į visą išskirtinį Delfi turinį NERIBOTAI! „The Economist" ir „Bloomberg" naujienos lietuviškai, analitiniai straipsniai, tyrimai, išskirtiniai interviu, vertingi patarimai ir įdomios istorijos, išankstinės tekstų, tyrimų ir televizijos kanalo „Delfi TV" laidų premjeros.
10% nuolaida visoms nenukainuotoms prekėms, išskyrus knygas. Nuolaidos nesumuojamos.
KRISPO – namų kvapų, nišinės parfumerijos ir kokybiškos kosmetikos ekspertai. Mūsų kvapų namuose drąsiai eksperimentuokite, atraskite savo kvapus-palydovus, pasitinkančius vos pabudus ir lydėsiančius iki vėlaus vakaro.
10% nuolaida visoms prekė
NOJAUS SĖKLOS – tai didmeninė, mažmeninė ir internetinė prekyba daržovių ir gėlių sėklomis, pavasarinių ir rudeninių svogūninių gėlių gumbais, sodinukais, braškių daigais, trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis ir kt. Jau daugiau nei trisdešimt metų įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą Lietuvoje, atstovauja didžiausius sėklų ir svogūninių gėlių gamintojus Europoje. Bendradarbiaujame su Olandijos, Vokietijos, Lenkijos ir kt. šalių kompanijomis, iš kurių importuojame prekes.
20 EUR nuolaida akiniams arba 30% nuolaida akinių rėmeliui užsakant akinius. Taip pat galima pasinaudoti paketiniu akcijos pasiūlymu - 55 EUR už akinių ir saulės akinių komplektą.
FIELMANN optikos salonuose teikiamos regos patikrinimo ir akinių priežiūros paslaugos, pristatoma daugiau nei 2000 rėmelių bei saulės akinių: tiek garsių prekių ženklų, tiek nuosava, itin kokybiška FIELMANN kolekcija, čia taip pat galima įsigyti naujausios kartos kontaktinių lęšių ir jų priežiūros priemonių.
20% nuolaida maisto papildams ir kosmetikai fizinėse vaistinėse. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos.
BENU dirbantys specialistai savo lankytojus aptarnauja rūpestingai ir kvalifikuotai, teikia profesionalias konsultacijas sveikatos klausimais. DIVE slaptojo pirkėjo tyrimuose 2022 metais BENU buvo paskelbta geriausiai aptarnaujančia vaistine Lietuvoje. BENU vaistinių klientai gali rinktis iš plataus nuosavo prekių ženklų (LIVSANE, Skineffect) produktų asortimento, taip pat pasinaudoti plačiu papildomų vaistinės teikiamų paslaugų spektru.
10% nuolaida sanatorinio gydymo programoms
EGLĖS SANATORIJA įsikūrusi dviejuose mūsų šalies kurortuose – Druskininkuose ir Birštone, tai tikri sveikatingumo namai visai šeimai. Eglės sanatorijoje viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!
5% nuolaida GERA DOVANA asortimentui. Nuolaida negalioja „Geros dovanos“ pasirenkamos vertės dovanų kortelei, miestų dovanų kortelėms, PC ir parduotuvių dovanų čekiams, BOKŠTO SPA, AUM WELLNES, GRADIALI ir KREPŠINIO SIRGALIŲ PLYTELĖS pasiūlymams.
GERA DOVANA – gerų emocijų parduotuvė, kurioje telpa daugiau nei 3 000 įspūdžio dovanų: skrydžiai, aktyvios pramogos, greitis ir adrenalinas, ypatingos vakarienės, masažai ir SPA centrai bei daugybė kitų originalių dovanų.
25% nuolaida pasirinktos trukmės apsilankymui vandens ir pirčių erdvėje darbo dienomis
ATOSTOGŲ PARKAS – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 16 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Komplekse kviečiama mėgautis vandens pramogomis, unikaliomis pirčių programomis, SPA ir sveikatinimo procedūromis, apsistoti viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose.
iki 10% nuolaida visam asortimentui
AUTOAIBĖ - automobilių dalys ir reikmenys Jūsų automobiliui! Mažmeninės prekybos tinklą sudaro 18-ka fizinių parduotuvių visoje Lietuvoje ir el. parduotuvė autoaibe.lt
-20% Fresh Post restoranų meniu (nuolaidos nesumuojamos).
Restoranai ,,Fresh Post" Vilniuje ir Kaune - tai sveika ir subalansuota alternatyva greitam maistui. Pažvelkite į greitojo maisto kultūrą kitaip.
30% nuolaida valymo priemonėms, 20% nuolaida: pienui, ledams, sultims, obuoliams ir kriaušėms, UAB “Gulbelė” gaminamai ruginei duonai ir viso grūdo tamsiai duonai, 10% nuolaida: daržovėms ir mėsos gaminiams (vytintiems, karštai ir šaltai rūkytiems, sūdytiems, virtiems mėsos gaminiai ir vyniotiniams), 2% kaupimas nuo bendros pirkinių sumos
GULBELĖ KRAUTUVĖS – tai miesteliuose ir kaimuose veikiančių krautuvių tinklas, vertinantis atsakingą požiūrį į klientus, kasdienių prekių kokybę ir malonų aptarnavimą, savo klientams teikiantis platų naudingų paslaugų paketą.
10% nuolaida
Vienintelė sveikatingumo ugdymo stovykla senjorams Lietuvoje "Mes galim!", kurioje nebus kada galvoti kur ir ką skauda, kur įkvėpsime jaunystės eliksyro, tapsime žvalūs, žaismingi, sveiki ir laimingi su savo sidabrine gija galvose. Stovykla tinka VISIEMS senjorams, nepriklausomai nuo jūsų sveikatos būklės ar fizinių pajėgumų.
15% nuolaida dviračių aksesuarams fizinėse parduotuvėse, 5% nuolaida dviračiams (nuolaidos sumuojasi)
DVIRAČIŲ ARENA - didžiausia specializuota dviračių parduotuvė Vilniuje. Kalnų MTB, hibridiniai-krosiniai, vaikiški, miesto, plentiniai, elektriniai ar gravel tipo - viską rasite po vienu stogu, o pasirinktą dviratį leisime išbandyti, kad įsitikintumėte ar jis Jums tinkamas.
30% nesumuojama nuolaida visoms prekėms perkant careshop.lt
ORKLA CARE laikosi nuostatos – sveikai gyventi lengviau. Mes skatiname visuomenę rūpintis savo sveikata ir pristatome produktus, suteikiančius žmonėms galimybę pasirūpinti savimi. Mūsų produktai pritaikyti skirtingo amžiaus bei poreikių žmonėms – nuo menkių kepenų aliejaus, kurį gali vartoti net kūdikiai, iki vitaminų ir mineralų derinių suaugusiems ir senjorams.
20% nuolaida visoms prenumeratoms
ANTANUKAS – tai elektroninių ir audio knygų platforma veikianti prenumeratos principu. Inovatyvu, šiuolaikiška ir be galo patogu.
10% nuolaida visoms prekėms
UAB Prekybos namai EKSA pradėjo ir vykdo veiklą pirkdama natūralius išdirbtus arba žaliavinius kailius, juos išdirba kailių apdirbimo įmonėse ir iš šių žaliavų siuva natūralių kailių gaminius- kailinius, verstos odos striukes, kepures, pirštines, lininius gaminius, medžiaginius paltus.
10% nuolaida „Philips Hearlink" klausos aparatams AUDIOMEDIKA klausos centruose
AUDIOMEDIKA – ilgametę patirtį skaičiuojantis klausos centras, atstovaujantis pažangių, individualiai pritaikomų klausos aparatų gamintojus „Oticon" bei „Philips Hearlink". Klausos centrus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Telšiuose ir Mažeikiuose.
20% nuolaida visoms prekėms www.aromika.lt
Eteriniai aliejai, kvepalai, žvakės, namų kvapai, muilai, sausi kvapai, vonios druskos, purškiami namų kvepalai, automobilių kvapai – visa tai ir dar daugiau AROMIKA prekių ir paslaugų spektre.
10% nuolaida prekėms fizinėje parduotuvėje
ORNAMENTAI - tai plataus asortimento dailės ir rankdarbių prekių parduotuvė, įsikūrusi Kauno centre, E.Ožeškienės g. 15.
30% nuolaida apsilankymams Radailių dvaro SPA centre
Visai šalia Klaipėdos įsikūręs RADAILIŲ DVARAS kompleksas pilnas netikėtų atradimų. Čia Jūsų laukia poilsis SPA komplekse bei gardžius ir sočius europietiškos virtuvės patiekalus siūlantis restoranas.
10% nuolaida apsilankymui į Babilono sodus, miniatiūrų ir botanikos parką
Pirmasis ir vienintelis Lietuvoje Miniatiūrų ir botanikos parkas Babilono sodai, įsikūręs šalia Palangos. Žymiausi pasaulio architektūriniai statiniai apsupti įspūdinga augmenija.
600 EUR nuolaida ir nemokamas pristatymas Saurida Gas šildymo sistemai
SAURIDA - Energetikos sprendimai namams. Šildymas, vėsinimas, saulės elektrinės. Specialistų konsultacijos, įrangos pristatymas, montavimas ir techninė priežiūra, gamintojo garantijos.
10% nuolaida prekėms, 20% nuolaida paslaugoms
DAGNIS - inžinerinių tinklų statyba, biologinių nuotekų valymo įrenginių pardavimas, montavimas, aptarnavimas nestandartinių plastiko gaminių gamyba, nuotekų išvežimas, riebalų, naftos gaudyklių aptarnavimas.
20% visoms programoms. Nuolaida taikoma pirmam pirkimui.
Gydytojų ir serfikuotų specialistų kuriami individualūs mitybos planai ir sveikatinimo programos, norintiems koreguoti savo kūno svorį, geriau jaustis ir atstatyti energiją. Specialistų paskaitos, seminarai, patarimai ir palaikymas. Prisijunkite prie mūsų aktyvios bendruomenės!
14 EUR nuo standartinės mėnesinio abonemento kainos grupinėms minibatutų treniruotėms. Į abonementą įeina 2 treniruotės per savaitę. Treniruotės vyksta adresu Draugystės g. 15 K, Kaune. Trenerė Donata Klimavičė.
VšĮ VERSLI MAMA – tai 2015 m. gruodį įkurta nevyriausybinė organizacija (NVO), veikianti vaikus auginančių moterų įgalėjimo srityje. Misija - siekti ekonominio kiekvienos mamos įgalinimo per dalinimąsi išsamia, patikima ir įkvepiančia informacija apie motinystės ir verslo derinimą, kad augindama vaikus, mama nenustotų augti pati.
5% nuolaida el. parduotuvėje (nuolaidos sumuojasi)
GAIVUS KVAPAS – jūsų natūralaus grožio ir burnos higienos pasaulis! Elektroninė parduotuvė www.gaivuskvapas.lt yra skirta tiems, kurie vertina aukštos kokybės, natūralius produktus savo kasdienėje grožio ir sveikatos priežiūroje.
5% nuolaida el. parduotuvėje (nuolaidos sumuojasi)
Masažinės šlepetės SVEIKOS PEDUTĖS su natūraliais akmenimis skirtos visiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir gera savijauta.
10% nuolaida taikoma visoms prekėms, parduodamos www.DiscCity.eu, pirkėjui susikūrus paskyrą svetainėje, ir apie turimą nuolaidų kortelę informavus pardavėją. Nuolaidos nesumuojamos, taikomos pradinei prekių kainai, ir netaikomos kartu su kitomis nuolaidų programomis.
www.DiscCity.eu - pirmoji ir didžiausia diskgolfo parduotuvė Lietuvoje, valdoma profesionalių žaidėjų. Čia rasite didžiausią pasirinkimą ir profesionaliausią patarimą!
10% nuolaida grupiniams visų kalbų kursams suaugusiems (apmokant visą kursą iš karto). 5% nuolaida individualiems visų kalbų kursams (sumokant už 20 akad. val. iš karto)
KALBA - edukacinės rinkos lyderis, kuris jau 30-us metus sėkmingai organizuoja užsienio kalbų kursus, rengia tarptautines stovyklas vaikams Lietuvoje ir užsienyje, padeda pasiruošti tarptautiniams egzaminams, teikia korepetavimo paslaugas, konsultuoja vidurinio mokslo ir studijų užsienyje bei karjeros pasirinkimo klausimais.
25% nuolaida visoms prekėms fiziniuose salonuose ir internetu zana.lt Nuolaidos nesumuojamos, netaikoma prekėms su ** ir neto ženklu.
Žana indų ir namų aksesuarų salonai, kuriuose kiekvienas atras stilingam maisto patiekimui skirtų indų, įrankių bei išskirtinio namų dekoro detalių ar idėjų dovanai. ŽANA - kuriantiems jaukius namus.
10% Nuolaida BIOCOS fizinėse parduotuvėse kosmetikos ir aromaterapijos gaminiams su prekės ženklu BIOCOS, eteriniams ir baziniams aliejams. Nuolaidos nesumuojamos.
BIOCOS yra pirmasis natūralios kosmetikos prekės ženklas Lietuvoje, įkvepiantis įvairaus amžiaus moteris puoselėti savo moteriškumą visapusiškai. Mūsų asortimente rasite natūralių priemonių grožio puoselėjimui, eterinių aliejų puikios sveikatos palaikymui, aromaterapinių gaminių namų jaukumui ir net augintinių priežiūrai.
15% nuolaida "Senjorų pasaulis" organizuojamiems viešai skelbiamiems mokymams. 10% nuolaida „Senjorų pasaulio klubo“ metinei narystei.
SENJORŲ PASAULIS - tai virtuali mokymų ir bendravimo erdvė vyresniems žmonėms, atsidaranti Zoom platformoje į skirtingus modulius: užsienio kalbų (anglų, vokiečių, prancūzų), kultūros, sveikatingumo, kūrybinių dirbtuvių ir informacinių technologijų.  Įsigiję narystę klube praturtinsite laisvalaikį ir  praplėsite savo  žinias.
10% nuolaida terapiniams užsiėmimams su žirgais
AUKSINĖ KUMELYTĖ teikia žirgų terapijos, edukacijos bei psichologinio konsultavimo su žirgais paslaugas vaikams, paaugliams ar suaugusiems, patiriantiems sveikatos iššūkių ar norintiems geriau pažinti save.
30 EUR nuolaida visiems kursams
WOW UNIVERSITY – pirmasis nuotolinis universitetas moterims Lietuvoje. Tai socialinis verslas, turintis nevyriausybinės organizacijos (NVO) statusą. Asmeninio ir profesinio tobulėjimo kursai moterims įvairiomis temomis: Sveikatos ir Mitybos kursai, Santykių ir Ateities įgūdžių kursai ir kt.
3% nuolaida pažintinėms ir poilsinėms kelionėms
ITAKA - vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, organizuojantis poilsines ir pažintines keliones iš Lietuvos į daugiau nei 15 skirtingų šalių visame pasaulyje. Su Itaka pasaulis gražus!
35% nuolaida COFFEE CRUISE kavos asortimentui. Nuolaidos nesumuojamos.
COFFEELOFT - kavos parduotuvė, kurioje galima rasti visko: nuo profesionalios ar namų kavos įrangos iki šviežiai Lietuvoje skrudinamos Coffee Cruise kavos ir to kas puikiai dera šalia jos.
8% nuolaida internetinėje svetainėje www.mezgimomanija.lt
MEZGIMO MANIJA el. parduotuvė, kurioje kiekvienas ne tik rastų platų kokybiškų siūlų ir priemonių mezgimui bei nėrimui asortimentą, bet ir galėtų pasitarti bei pasisemti naujų kūrybinių idėjų.
10 % nuolaida vidaus žaliuzėms ir roletams. Nuolaidos nesumuojamos.
LAURESTA - patikimi ir lankstūs langų dekoravimo (roletų ir žaliuzių), vartų bei terasų sprendimų gamintojai, jau nuo 1993 m. suteikiantys galimybę jaustis jaukiau, saugiau bei patogiau namuose ir darbe.
25% nuolaida pasirinktam interneto planui
SPLIUS – viena didžiausių bendrovių Šiaurės Vakarų Lietuvoje, teikianti šviesolaidinio interneto, išmaniosios televizijos bei fiksuoto ryšio paslaugas Šiaulių (Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Kelmėje, Pasvalyje, Naujojoje Akmenėje, Pakruojyje) ir Klaipėdos (Kretingoje, Gargžduose) apskrityse bei Panevėžio mieste.
5% nuolaida visoms prekėms
LANGŲ SISTEMOS - didmeninės prekybos įmonė, parduodanti plastikinius langus iš Drutex, Rehau, Salamander, Veka, Gealan profilių sistemų, plastikines stumdomas terasų sistemas, plastikines lauko ir plastikines balkonų duris, šiltos aliuminio sistemos langus, duris bei konstrukcijas, langus ir duris iš klijuotos medienos.
12% nuolaida visam www.patogupirkti.lt asortimentui
Knygos, dėlionės, stalo žaidimai internetu pigiau e. knygyne patogupirkti.lt
30% nuolaida bendraklinikiniams ir biocheminiams kraujo tyrimams, 20% nuolaida visoms gydytojų konsultacijoms, individualiems kineziterapijos užsiėmimams bei akupunktūrai.
INNOVITA KLINIKA - tai privati inovatyvios medicinos klinika, sukurta bendradarbiaujant mokslo ir medicinos specialistams imunoterapijos ir regeneracinės medicinos srityse. Šioje gydymo įstaigoje pacientams sergantiems autoimuninėmis, degeneracinėmis ar onkologinėmis ligomis taikomi pažangios terapijos vaistiniai preparatai.
20% nuolaida visoms SENI, SENI CARE, BELLA, HAPPY, MATOPAT ir EVA DERMO prekėms. Nuolaidos nesumuojamos.
SIDABRA centras vykdo slaugos priemonių (higienos ir kosmetikos) prekybą centre ir internetinėje parduotuvėje.
1 profesionali burnos higiena 45 EUR vietoj 80 EUR; Nemokama pasirinkto specialisto konsultacija (pasiūlymas galioja 1k konsultacijai per metus).
DENTICIJA - tai odontologijos klinikų grupė, išsidėsčiusi per tris didžiausius Lietuvos miestus - Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje!
20% nuolaida visoms prekėms
Lietuvoje įsikūrusi kompanija Cbdjoy, siūlo Jums iš aukščiausios rūšies Lietuvoje auginamų kanapių pagamintą CBD kanapių produkciją. Tai tūkstantmečius auginamo augalo nauda jūsų rankose, padėsianti lengviau užmigti, kokybiškiau išsimiegoti bei sumažinti stresą. Produkcija legali ir nesukelianti psichoaktyvaus poveikio
30% nuolaida visoms procedūroms
„Permanent Make Up Academy“ - mikropigmentacijos studija Kaune.
20% nuolaida visiems tyrimams (nuolaidos nesumuojamos, nuolaidos netaikomos genetiniams tyrimams, gydytojų konsultacijoms, sveikatos patikroms ir kitoms paslaugoms)
REZUS teikia medicinos laboratorines paslaugas, gydytojų specialistų konsultacijas, atlieka sveikatos patikras, teikia mamografijos ir rentgeno paslaugas.