#Lieku namuose

Dainius Adomaitis

Didelį atgarsį susilaukusi socialinė iniciatyva „Jei jaunystė suvoktų – senatvė galėtų“, kurios metu Kauno senjorai kūrybingai siuntė žinią Lietuvos žmonėms ir ragino visus likti namuose – sulaukė atsako.

Nijolė Pareigytė

Nijolė Pareigytė

Pirmieji apie savo pasiryžimą likti namuose dėl savo tėvų ir senelių suskubo pranešti Lietuvos studentų bei Lietuvos moksleivių sąjungų nariai, o šiandien prie iniciatyvos jungiasi ir žinomi Lietuvos žmonės – aktorė Sandra Daukšaitė – Petrulėnė, atlikėja Nijolė Pareigytė – Rukaitienė su dukra Patricija, krepšinio treneris Dainius Adomaitis, karate pasaulio čempionė Inga Mikštaitė, stilistė Viktorija Šaulytė.

Aktorė Sandra Daukšaitė – Petrulėnė rašo: „Lieku namuose dabar, nes kuo greičiau noriu apkabinti sveikus tėvus, draugus ir kolegas!“.

„Lieku namuose, kad kartu su tėveliu galėtume atšvęsti jo 94-ąjį gimtadienį“, – savo „Instagram“ paskyroje jautria žinute pasidalino treneris D. Adomaitis.

Viktorija Šiaulytė

Viktorija Šiaulytė

Stilistė Viktorija Šaulytė savo socialiniuose tinkluose perduoda žinią: „Lieku namuose, kad visi drauge su seneliais išeitume į miestų aikštes ir susikibę giedotume Lietuvos himną“.

Atlikėja Nijolė Pareigytė – Rukaitienė akcijai „Lieku namuose“ padovanojo ir video įrašą, kuriame drauge su dukra Patricija nupiešė piešinį, kuriame užrašė: „Lieku namuose, nes myliu savo tėvus“.

Akcija #LiekuNamuose yra socialinės iniciatyvos „Jei jaunystė suvoktų – senatvė galėtų“ dalis, kurią drauge su kūrybinių projektų agentūros „Ugdanti komunikacija“ įkūrėja Karolina Barišauskiene, komunikacijos specialiste Vaiva Kasiulynaite įgyvendina Lietuvos studentų sąjunga, Lietuvos moksleivių sąjunga ir visi, kurie palaiko šią iniciatyvą savo nuotraukomis internete.

Kviečiame visus Lietuvos žmones jungtis prie šios iniciatyvos.

Kodėl Tu lieki namuose?
• Priežastį užrašyk ant lapo
• Nusifotografuok
• Pasidalink nuotrauka socialiniuose tinkluose, naudojant grotažymę #LiekuNamuose
• Pažymėk, kad dalyvauji renginyje @Lieku Namuose ir @Ugdanti komunikacija
• Prie nuotraukos aprašymo pridėk instrukciją, kad ir tavo draugai žinotų, ką daryti

Akcijos video: https://www.youtube.com/watch?v=Hedj6MXW2F4

Taip pat skaitykite: