Greito praturtėjimo nebūna!

Finansų ministerijos specialistai atkreipia dėmesį, kad daugėja interneto svetainių, kurios mūsų šalyje neteisėtai siūlo investavimo, draudimo ar kitas finansines paslaugas ir ragina būti budriems, skaitant ir vertinant informaciją, atsirenkant informacijos kanalus.

Rekomenduojame neinvestuoti į produktus, kurių nesuprantate ir vengti pasiūlymų, kuriais žadamas „greitas praturtėjimas“ nepatiriant „jokios rizikos“. Tam neretai panaudojami žinomi asmenys, pvz., birželį soc. tinkluose pradėjo plisti tikrovės neatitinkanti žinutė („fake news“) apie finansų ministrą Vilių Šapoką, kurioje mūsų šalies gyventojai buvo raginami investuoti ir „lengvai“ užsidirbti.

Kilus įtarimui apie tokias nelegalias svetaines, praneškite Lietuvos bankui el. paštu (pt@lb.lt) ar privačia Facebook žinute. Su teismo leidimu Lietuvos bankas turi teisę duoti privalomus nurodymus interneto paslaugų teikėjams blokuoti interneto svetaines, mūsų šalyje neteisėtai siūlančias investavimo, draudimo ar kitas finansines paslaugas. Ta pati tvarka galioja ir tokių neteisėtų paslaugų reklamai – Lietuvos bankas gali duoti nurodymus, kad tokia reklama būtų pašalinta.

Nelegalias finansines paslaugas siūlančių interneto svetainių sąrašą galite rasti ČIA

Taip pat skaitykite: