,

Ši pramoga atitrauks vaikus nuo telefono, suartins šeimą, paskatins atsikratyti neigiamų įpročių ir padės įgyti naujų įgūdžių. Išbandykite dabar!

Spartus gyvenimo tempas mus skatina vis labiau vertinti laisvą laiką, kurį galime skirti tik sau ir atsipalaiduoti nuo streso darbe, įsipareigojimų, sulėtinti tempą, įgauti naujų jėgų. Dėl šių priežasčių laisvos akimirkos tik sau gali žymiai pagerinti gyvenimo kokybę.

“Kartlandas” suteikia galimybę žmonėms atsipalaiduoti ir turiningai praleisti laisvą laiką, “Kartlando” direktorius Mantas Krivickas atkreipęs dėmesį į išaugusi žmonių poreikį turiningiau praleisti laisvalaikį su draugais ir šeima, praplėtė Kaune esančias kartingo patalpas įrengdamas poilsio erdvę, stebėjimo zoną, renginių sales lankytojams. Naujuose patalpose yra įrengta modifikuojama trasa, kurią galima pritaikyti, atnaujinti vykstančios varžyboms, renginiams ir vykstančioms vaikų popamokykliniam užsiėmimui “Kartlando” mokyklėlėje. Trasa padengia vienoda, lygia betono danga, kuria atnaujina kas metus laiko ir įvedė rasos barjerų sistema, kuri apsaugo nuo stiprių avaringų smūgių. “Kartlande” galima rasti įrengtas naujas technologijas kaip matavimo kilpą. Tai yra magnetinis laukas, kurį kirtus kartingui pradedamas laiko matavimas. Kai kartingas kerta laiko matavimo kilpą antrą kartą tada yra apskaičiuojama per kiek laiko buvo pravažiuotas vienas trasos ratas. Pravažiavus laiko matavimo kilpą siunčiamas kodas, kurį sistema atpažįstą ir nustato, kuris kartingas pravažiavo. Žmonės būdami poilsio erdvėje gali matyti rezultatus ten esančiuose ekranuose. “Kartlande” galima puikiai praleisti laisvą laiką ar surengti gimtadienio mergvakario ir bernvakario, įmonės vakarėlius ar bet kokias kitas svarbias šventes. 

“Kartlandas” kartingų privalumas – trasa prieinama visomis oro sąlygomis. Dėl to renginių neįtakoja lietus, ar karšta vasaros saulė.

Taip pat skaitykite: