„Metų senjoro rinkimai“ sugrįžta!  Nemokamas žurnalas aktyviems senjorams „60+“, kartu su naujienų portalu 15min.lt, kviečia Lietuvos senjorus dalyvauti konkurse, kurio nugalėtojas ne tik puikuosis ant gruodžio mėnesio „60+“ žurnalo viršelio – jo lauks ir naudingos rėmėjų dovanos, o galimybė susirasti bendraminčių ir malonus dėmesys – garantuoti.

Neabejojame, kad Jūsų, mieli senjorai, veikla ir patirtis yra verti būti išgirsti ir įvertinti, o  žurnalo „60+“ komanda, kartu su partneriais, pasirūpins, kad įvertinimas būtų tinkamas.

SU KONKURSO NUOSTATAIS SUSIPAŽINTI GALITE ČIA.

KAIP VYKS RINKIMAI? 

Rinkimai vyks dviem etapais. 

  • Nuo rugsėjo 7 d. iki rugsėjo 25 d. vyks registracija – portale www.60plius.lt kviečiame pildyti dalyvio anketą bei įkelti savo asmeninę nuotrauką.
  • Užsiregistravusių senjorų anketos, atitinkančios konkurso reikalavimus, per 72 val. bus paviešintos portale www.15min.lt, kuriame vyks balsavimas – dalyviai nuo rugsėjo 25 iki spalio 5 d. varžysis dėl skaitytojų simpatijų. Balsuoti iš vieno įrenginio galima vieną kartą per dieną. Daugiausiai simpatijų surinkę dalyviai pateks į kitą rinkimų etapą. Į antrąjį etapą viso šiemet atrinksime net 12 dalyvių – po 3 iš kiekvienos kategorijos.
  • Antrasis rinkimų etapas – komisijos rinkimai. Trys gerai žinomi senjorai – „Metų senjoro rinkimai 2020“ nugalėtoja Ona Sakalauskienė, LRT televizijos laidos „Klauskite daktaro“ vedėjas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas bei aktorė Larisa Kalpokaitė – nuspręs, kas iš skaitytojų atrinktų 12 dalyvių tapo Metų veikliausiu, Metų inovatyviausiu, Metų tvariausiu ir Metų sveikuoliu bei paskelbsime, kam atiteko Metų senjoro titulas. 
  • Nugalėtojai bus skelbiami spalio 7 d.

„METŲ SENJORO RINKIMAI 2021“ NOMINACIJOS

Jei mėgstate laisvalaikį leisti aktyviai, esate veiklus, keliaujate, sportuojate, jei Jūsų galvoje nuolatos ūžia idėjų avilys, jei rūpinimasis sveikata yra neatsiejama Jūsų kasdienybės dalis, o tvarumo idėjos nėra svetimos – nedelskite ir registruokitės į vieną iš kategorijų: Metų veikliausias, Metų inovatyviausias, Metų tvariausias arba Metų sveikuolis. Leiskite visiems sužinoti apie Jūsų nuopelnus, talentus ar malonumą teikiančias veiklas. Papasakokite apie save ir tapkite Lietuvos metų senjoru!

METŲ SVEIKUOLIS 

Jei sveika gyvensena yra neatsiejama Jūsų kasdienybės dalis, esate aktyvus, o rūpintis savimi įkvepiate ir kitus, tuomet ši nominacija laukia Jūsų prisistatymo.

METŲ VEIKLIAUSIAS 

Esate aktyvus visuomeninėje veikloje, o nieko neveikti Jums atrodo tiesiog nepakeliama, todėl neleidžiate drybsoti ant sofos ir aplinkiniams? Gal lankote užsiėmimus ar nepraleidžiate kultūrinių renginių? Jei savo aktyvumu ir gera nuotaika įkvepiate ir kitus veikti, tuomet ši nominacija laukia Jūsų prisistatymo.  

METŲ INOVATYVIAUSIAS 

Išmokėte savo draugus bendrauti socialiniuose tinkluose ir vaizdo skambučiai Jums jau įprasta, o naršydami internete ne kartą esate praturtinę savo ir artimųjų žinių lobyną bei palengvinę kasdienybę? Tai, galbūt Jūs – Metų inovatyviausias?

METŲ TVARIAUSIAS 

Jei gyvenime vadovaujatės principu „mažiau yra daugiau“, o nereikalingiems daiktams, pakuotėms gebate įkvėpti gyvybę, sukūrę iš jų kažką naujo, gyvenate ir vartojate šiandien taip, kad ateities kartoms liktų tiek pat, ne mažiau Jums gali atitekti Metų tvariausio titulas.