KLUBAS SENJORAMS „ĮKVĖPIMAS“

Klubo veiklos tikslai: skatinti vyresnio amžiaus žmonių užimtumą, aktyvų laisvalaikį, turiningą bendravimą, mažinti vienišumą, uždarumą, atskirtį nuo visuomenės.

Klubo veiklos formos: literatūrinės popietės, teminiai vakarai, paskaitos, diskusijos, susitikimai su įvairiais literatais (poetais, rašytojais, žurnalistais ir kt.).

Susitikimo vieta: Kalvarijų bibliotekoje (Kalvarijų g. 29)

Norinčius prisijungti prie klubo veiklos prašome kreiptis į klubo koordinatorę vyr. bibliotekininkę Leokadiją Mickevič tel. 8 5 275 0150

***

KLUBAS SENJORAMS „PALAIMA“

Klubo veiklos tikslai: suteikti galimybę bendruomenės nariams susipažinti ir bendrauti; sudaryti erdvę kurti ir dalintis patirtimi, žiniomis ir gebėjimais; sudaryti sąlygas aktyviai ir prasmingai leisti laisvalaikį; skatinti sveiką gyvenseną sau ir šalia esančiam, padėti sudėtingoje situacijoje.

Klubo veiklos formos: rengti eilinius klubo susirinkimus veiklos iniciatyvų, susitikimų bei darbų svarstymui ir organizavimui; organizuoti kūrybos vakarus, edukacinius užsiėmimus, rengti parodas bei kitus renginius; pensinio amžiaus žmonių poilsio ir užimtumo organizavimas.

Susitikimo vieta: Justiniškių bibliotekoje (Justiniškių g. 62 a)

Norinčius prisijungti prie klubo veiklos prašome kreiptis į klubo koordinatorę ir pirmininkę Zoją Zigmantienę tel. 8 5 242 4238.

***

KLUBAS SENJORAMS „VERSMĖ“

Klubo veiklos tikslai: suburti bendruomenės senjorus, suteikti jiems galimybę įdomiai ir prasmingai praleisti laiką.

Klubo veiklos formos: teminiai vakarai, paskaitos, susitikimai, literatūrinės ir muzikinės popietės.

Klubo devizas: „Gyventi – tai nereiškia kvėpuoti, tai reiškia veikti. Ne tas ilgiausiai gyvena, kuriam daugiausia metų, o tas, kuris labiau už kitus jautė gyvenimą“ – Žanas Žakas Ruso. Būtent šie žodžiai padiktavo senjorų klubo pavadinimą. „Versmė“ – tai vieta, iš kur trykšta vanduo, o senjorų klubas – tai vieta kur galima pasisemti naujų žinių, išgirsti įvairių nuomonių, diskutuoti, bendrauti. Kodėl senjorų klubas įkurtas bibliotekoje? Todėl, kad biblioteka – atvira ir draugiška visoms amžiaus grupėms.

Klubas atviras visiems bendruomenės senjorams ir bibliotekos lankytojams.

Susitikimo vieta: Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6)

Susitikimo laikas: paskutinis kiekvieno mėnesio trečiadienis.

Norinčius prisijungti prie klubo veiklos prašome kreiptis telefonu 8 5 2755 945

***

MALTIEČIŲ ORDINO SENJORŲ KLUBAI

Maltiečių ordinas taip pat turi Senjorų klubą, kuris vienija senjorus, norinčius bendrauti, pramogauti ar patirti naujų įspūdžių. Senjorų klubai yra įsikūrę Vilniuje, Kaišiadoryse, Žiežmariuose, Švenčionėliuose ir Zarasuose.

Daugiau informacijos: https://maltieciai.lt/veikla/mopt-senjoru-klubai/

***

SENJORŲ DIENOS CENTRAS „ATGAIVA“

Senjorų dienos centras „Atgaiva“ lankytojams suteikia jėgų įveikti vienatvę ir užmiršti savo nepriteklius. Čia jie gali užsiimti mėgstama veikla, pabendrauti, pasidalinti turima patirtimi. Jaukiai įrengtoje dienos centro salėje švenčiamos įvairios šventės, vyksta koncertai, susitikimai, įvairūs užsiėmimai.

Adresas: Paberžės g. 6A, LT-07154 Vilnius

Vyr. socialinė darbuotoja Indrė Pelakauskienė

Tel.: (8 5) 230 5453

El. paštas: indre.pelakauskiene@spcentras.lt

***

SENJORŲ DIENOS CENTRAS „DIEMEDIS“

Adresas: Vydūno g. 20-7, LT-06205 Vilnius

Vyresnioji socialinė darbuotoja Irena Orvidienė

Tel./faksas: (8 5) 230 8775

El. paštas: irena.orvidiene@spcentras.lt

***

LPS „BOČIAI” VILNIAUS MIESTO BENDRIJA

Bendrija plėtoja visuomeninę kultūrinę veiklą, rengia koncertus, susitikimus su pagyvenusiais žmonėmis, jaunimu, vaikų ir senelių globos namais, pažymi visuomenės iškilias datas, rūpinasi senjorų laisvalaikio organizavimu, rengia pažintines išvykas, keliones, plėtoja kvalifikacinių įgūdžių tobulinimą. Pastaruoju metu skiriamas didesnis dėmesys medicininėms žinioms, sveikos gyvensenos renginiams, socialinėms bei ekonomėms naujienoms. Kartu su Vilniaus miesto savivaldybe rengiamos bendros paskaitos ir seminarai sveikatos, sveikos gyvensenos klausimais, juose dalyvauja patyrę Vilniaus miesto gydymo įstaigų specialistai. Dėka vykdomų projektinių programų rengiame vyresnio amžiaus žmonių profilaktinius sveikatos patikrinimus, sergantiems sąnarių ir stuburo ligomis sudaromos sąlygos nemokamai atlikti fizioterapijos ir vandens procedūras, mokomasi jogos pratimų. Organizuojame projektus ir edukacinius renginius, įgalinančius perduoti vyresniųjų patirtį jaunimui, skatiname bendrą kartų sportavimą, ugdome jaunimo pagarbą vyresniesiems.

Bendrijos pirmininkė Vilija Tūrienė

Adresas: Kaštonų g. 3- 1ALT-01107, Vilnius

Tel.: +370698 78585, +370674 73099

El. paštas: vilija@invia.lt; rimapovileniene@gmail.com

***