Šilalės senjorų organizacijos

LIETUVOS PENSININKŲ SĄJUNGOS „BOČIAI“ ŠILALĖS RAJONO BENDRIJA
Kęstučio g. 26, LT-75121 Šilalė
Telef.: 860539656

***

ŠILALĖS KRAŠTO MIŠRUS CHORAS
Vad. chorvedė Sandra Rimkutė-Jankuvienė
Chormeisterė Rasa Ramanauskienė
Choras susibūrė 2017 m. Kolektyve dainuoja vyresnio amžiaus Šilalės krašto žmonės, kurie neabejingi chorinei muzikai.Nors kolektyvas gana dar jaunas, tačiau aktyviai dalyvauja įvairiuose kultūros centro organizuojamuose renginiuose. Choras 2018 Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos…“ , bei Respublikinės politinių kalinių ir tremtinių dainų ir poezijos šventės „Leiski į Tėvynę -2018“ dalyvis.

***

FOLKLORO ANSAMBLIS „VERINGA“
Vad. Jolanta Kažukauskienė
Ansamblis susikūrė 2002 metais. Kolektyvas respublikinių Dainų švenčių, televizijos laidos „Geras ūpas“ dalyvis. Aktyviai koncertuoja rajoniniose ir respublikiniuose renginiuose: Europos paveldo dienose, kalnų sąšaukoje ant Medvėgalio piliakalnio, Vilniaus knygų mugėje, Birštone pristatnt knygą „Pasmokavok kap skane“ irk t.

***

ANSAMBLIS „KUPLĖ“
Vad. Laima Saročkienė
Ansamblis susikūrė 1990 m. Šiuo metu kolektyvą lanko 10 moterų, 2 iš jų dainuoja nuo pat ansamblio įkūrimo. Eilę metų „Kuplė“ dalyvauja Regioninėse, Vakarų Lietuvos ir Respublikinėse dainų šventėse, vokalinių ansamblių festivaliuose – konkursuose, rajono ir miesto organizuojamuose renginiuose.

***

LIAUDIŠKOS MUZIKOS KAPELA „ŠILOJUS“
Vad. Aivaras Šimkus
Kapela susikūrė 2013 metais, groja ir dainuoja įvairaus amžiaus muzikantai ir dainininkai, mokytojai, mokiniai, studentai, darželio auklėtojai bei darbininkai, kultūros centro darbuotojai, privataus verslo žmonės, bei muzikos mėgėjai ir jų atžalos.
Kapela dalyvauja įvairiuose kultūros centro organizuojamuose renginiuose. Dažnai tenka muzikuoti seniūnijų vakaronėse bei sueigose.

***

VYRESNIO AMŽIAUS ŽMONIŲ LIAUDIŠKŲ ŠOKIŲ KOLEKTYVAS
Vad. Laima Andrejauskienė
Vyresnio amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė susikūrusi 2007m. Tai kolektyvas, kuris šoka ne tik tautinius šokius, bet ir pramoginius – buitinius. Dalyvauja įvairiose šventėse, festivaliuose, koncertuose. 2009m dainų šventės dalyvis, po 2 metų pertraukos atsinaujinęs kolektyvas, tęsia savo koncertinę veiklą, dalyvauja rajoniniuose renginiuose, šventėse bei respublikiniuose festivaliuose. Šiame kolektyve šoka nuoširdūs ir kruopštūs žmonės, kuriems tikrai nėra gaila savo brangaus laiko.

***

ANSAMBLIS „NE VIEN RETRO“
Kultūrinės veiklos vadybininkė Albinas Rimkus
Ansamblis „Ne vien retro“ susibūrė 2014 metais. Ansamblyje dainuoja ir groja 10 dalyvių.
Ansamblio repertuare skamba retro dainos, romansai, lietuvių liaudies dainos ir kiti kūriniai. Ansamblis „Ne vien retro“ dalyvauja įvairiuose renginiuose kultūros namuose, taip pat yra kviečiami pasirodyti ir kitų rajonų scenose. Kolektyvo iniciatyva nuo 2016 metų Kvėdarnos kultūros namuose vyksta Žemaitijos regiono romansų vakarai „Muzikinis pasimatymas“.

***

FOLKLORO ANSAMBLIS „VOLUNGĖ“
Vadovai Aldutė ir Albinas Rimkai
Folkloro ansamblis „Volungė“ įsikūrė 2015 metais. Ansamblyje 20 dalyvių.
Ansamblio repertuare Šilalės ir Žemaitijos krašto folkloras: dainos, muzika, šokiai ir rateliams, pasakojimai.
Be folkloro ansamblio „Volungė“ neapsieina nei vienas etnokultūrinis renginys. Keletas metų iš eilės kolektyvas dalyvauja rajoniniame folklorinių šokių ir pasakotojų konkurse, „Visa Lietuva šoka“.

***

KALTINĖNŲ LIAUDIŠKOS MUZIKOS KAPELA
Vadovė Vileta Gailevičienė
Kapela susikūrė 2017 metais. Kapelos muzikos instrumentų sudėtis: būgnas, akordeonas, armonika, basedlė, smuikas.
Kapela kartu su moterų vokaliniu ansambliu dalyvauja įvairiuose kultūros namų organizuojamuose renginiuose. Dalyvavo Šilalės rajono liaudiškos muzikos kapelų varžytuvės 2017 ir buvo nominuoti švelniausia kapela.