Žurnalo prenumeratos užsakymas

Žurnalas senjorams 60+ kviečia prenumeruoti leidinį savo tėvams bei seneliams, kuris skirtas motyvuoti senjorus toliau aktyviai gyventi, toliau džiaugtis gyvenimu, toliau tobulėti.

DĖMESIO! Šiuo metu nėra galimi automatiniai apmokėjimai, todėl norėdami užsiprenumeruoti žurnalą, siųskite užklausą el. paštu laurabalciute@gmail.com, nurodydami užsakovo bei gavėjo vardą ir pavardę bei tikslų gavėjo adresą.

Pasak žurnalo vyriausios redaktorės Lauros Balčiūtės, pagrindinė nemokamo žurnalo idėja niekur nedingsta, bet, deja, žurnalas negali pasiekti visų Lietuvos regionų senjorų, todėl simbolinė prenumeratos kaina yra nauja galimybė pradžiuginti savo tėvus ir senelius bei sustiprinti tarpusavio ryšį.

Leidinys skirtas tik senjorams – tai dovana jiems. Žurnale gausu būtent tėvams ir seneliams aktualių straipsnių pačiomis įvairiausiomis temomis (sveikata, motyvacija, mada, sportas, bendravimas, mityba, interviu iš žymių žmonių ir kt.).

Prenumeratos kaina 12 mėnesių – tik 16 Eur. Leidinys savo skaitytojus pasieks net šešis kartus per metus: vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais.

Užsakovo duomenysPristatymo adresas


Dėmesio!

Įrašykite ne mokėtojo, o prenumeratos gavėjo adresą!
Žurnalo prenumerata (12 mėnesių): 16€