Pirmąjį kartą Lietuvoje – „Metų senjoro rinkimai 2020”, kuriuose kviečiame dalyvauti visus Lietuvos senjorus! Nugalėtojas ne tik puikuosis ant sausio mėnesio 60+“ žurnalo viršelio – jo lauks ir naudingos rėmėjų dovanos, o galimybė susirasti bendraminčių ir malonus dėmesys – garantuoti.

Neabejojame, kad Jūsų, mieli senjorai, veikla ir patirtis yra verti būti išgirsti ir įvertinti, o  žurnalo60+“ komanda, kartu su partneriais, pasirūpins, kad įvertinimas būtų tinkamas.

KAIP VYKS RINKIMAI? 

Rinkimai vyks dviem etapais. 

  • Nuo spalio 1 d. iki spalio 18 d. internete bus aktyvi registracija į rinkimus. Užsiregistravusių senjorų istorijos iškart bus viešinamos portale www.60plius.lt, kuriame daugiausiai simpatijų surinkę dalyviai pateks į antrąjį rinkimų etapą. Balsuoti iš vieno įrenginio galima vieną kartą per dieną. Į antrąjį etapą viso atrinksime 9 dalyvius – po 3 iš kiekvienos kategorijos.
  • Antrasis rinkimų etapas – komisijos rinkimai, kurie vyks spalio 19 d. – spalio 23 d. Komisijos nariai – visuomenei gerai žinomi senjorai. Spalio 24 d. sužinosite, kas tapo Metų veikliausiu, Metų inovatyviausiu ir Metų sveikuoliu bei paskelbsime, kam atiteko Metų senjoro titulas. 

„METŲ SENJORO RINKIMAI 2020 NOMINACIJOS

Jei mėgstate laisvalaikį leisti aktyviai, esate veiklus, keliaujate, sportuojate, jei Jūsų galvoje nuolatos ūžia idėjų avilys, jei rūpinimasis sveikata yra neatsiejama Jūsų kasdienybės dalis – nedelskite ir registruokitės į vieną iš kategorijų: Metų veikliausias, Metų inovatyviausias arba Metų sveikuolis. Leiskite visiems sužinoti apie Jūsų nuopelnus, talentus ar malonumą teikiančias veiklas. Papasakokite apie save ir tapkite Lietuvos metų senjoru!

Metų veikliausias 2020

Metų veikliausias 2020

Metų inovatyviausias 2020

Metų inovatyviausias 2020

Metų sveikuolis 2020

Metų sveikuolis 2020

[wpteam id=”16517″]