Iptv televizija – mitai ir faktai

Itin mėgstama ir vertinama IPTV šiuo metu yra vienas dažniausių lietuvių pasirinkimų. Kodėl? Pirmiausia dėl to, kad jos galimybės yra labai lanksčios. Ji gali būti pajungiama beveik bet kuriuose namuose. Net ir tokiu atveju, jeigu gyvenate vienkiemyje – IPTV televizija gali jums kiekvieną vakarą rodyti pačias įdomiausias laidas.

Tiesa, kad pavyktų suprasti IPTV privalumus – reikia ignoruoti mitus, kurie kartais sklando viešojoje erdvėje. Juos ir aptarsime.

MITAS: IPTV yra nelegali

Tai yra netiesa. Yra daug legalių IPTV tiekėjų, kurie siūlo platų kanalų pasirinkimą. Tačiau egzistuoja ir neteisėtų tiekėjų, kurie gali pasiūlyti piratinius kanalus. Prieš užsisakydami IPTV paslaugą – būtinai įsitikinkite, kad tiekėjas dirba legaliai. Sudarykite sutartis, kuriose bus aptarti svarbiausi paslaugų teikimo aspektai.

MITAS: IPTV veikia tik su tam tikrais įrenginiais

Netiesa! IPTV televiziją galima žiūrėti įvairiuose įrenginiuose, kurie turi interneto ryšį. Žiūrėti galite ir per išmaniuosius televizorius ir per kompiuterius, taip pat planšetinius kompiuterius bei išmaniuosius telefonus. Būtent tai ir skiria šią televizijos galimybę nuo kitų ir padaro ją itin patrauklią.

MITAS: IPTV televizija visada yra pigesnė nei kabelinė ar palydovinė televizija

Tai priklauso nuo jūsų pasirinkto plano ir žiūrimų kanalų. Kai kuriais atvejais IPTV televizija gali būti brangesnė, ypač jei pasirenkate didelį kanalų paketą. Tiekėjai siūlo tikrai daug skirtingų opcijų, tad nebus sunku rasti tokį, kuris jums labiausiai tinka, tiek savo sudėtimi, tiek kaina.

MITAS: IPTV visada turi geresnę vaizdo kokybę

Vaizdo kokybė priklauso nuo jūsų interneto ryšio greičio ir tiekėjo infrastruktūros. Jei jūsų interneto ryšys lėtas ar nestabilus, gali būti trukdžių. Tačiau tokie atvejais tikrai reti. Dažniausiai IPTV džiugina itin gera turinio raiška.

MITAS: IPTV televizija yra nepatogus būdas žiūrėti televiziją

Priešingai. Šis TV žiūrėjimo būdas dažniausiai pranoksta net ir pačių išrankiausių poreikius. Galite žiūrėti televizorių bet kur savo namuose ar net kelyje, o dauguma tiekėjų siūlo lanksčius paslaugų planus, kurie leis pasirinkti norimus kanalus.

MITAS: IPTV televizija siūlo labai ribotą kanalų pasirinkimą

Dauguma IPTV tiekėjų siūlo platų kanalų pasirinkimą. Tai apima ir vietinius, nacionalinius ir tarptautinius kanalus. Taip pat galite rasti specializuotų kanalų, kurie skirti tik sportui, filmams, naujienoms ir kitoms specializuotoms transliacijoms.

MITAS: IPTV neturi jokių papildomų funkcijų

Daugelis IPTV tiekėjų siūlo papildomas funkcijas. Tai gali būti tiesioginis TV įrašymas, tėvų kontrolė ir panašiai. Tai leidžia dar labiau mėgautis turiniu, kuris garantuoja, kad gausite maksimalią filmų bei laidų patirtį.

Prieš pasirinkdami IPTV paslaugą:

  • Palyginkite skirtingų tiekėjų siūlomus planus ir kainas.
  • Įsitikinkite, kad turite pakankamai greitą ir stabilų interneto ryšį.
  • Perskaitykite klientų atsiliepimus.

 

Žiūrėkite aukštos kokybės turinį Jums labiausiai tinkamu metu ir per labiausiai priimtiną prietaisą. Mėgaukitės televizija, kuri nukels Jus į XXI amžių.

Taip pat skaitykite: