Jūsų prabangios svajonių vejos paslaptis: patikimi „Ambrogio“ robotai

Įsivaizduokite – šiltas vakaras terasoje, aplinkui tvyro šviežios nupjautos žolės kvapas. Jūsų veja atrodo nepriekaištingai, tačiau pastangų į ją įdėti nereikėjo! Šią svajonę realybe gali paversti „Ambrogio“ vejos robotai – išmanieji jūsų sodo pagalbininkai, kurie pasirūpins veja be vargo iš jūsų pusės.

Kodėl rinktis „Ambrogio“ robotus?

Ambrogio nėra tik įprasti vejos robotai. Jie pasižymi:

 • Išskirtine itališka kokybe ir patikimumu – „Ambrogio“ robotai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų ir turi ilgiausias garantijas rinkoje – nuo 3 iki 6 metų.
 • Inovatyviomis technologijomis – „Ambrogio“ nuolat tobulina savo gaminius, siūlydamas tokias funkcijas kaip RTK navigacija be perimetro laido ir visų varančių pavara sudėtingam reljefui.
 • Ekologiška priežiūra – „Ambrogio“ robotai veikia tyliai ir elektra, neteršdami aplinkos. Pjaudama žolę, ji yra smulkinama ir paskleidžiama kaip natūrali trąša, taip pat taupant jūsų laiką ir pastangas.

„Ambrogio“ sprendimai skirtingoms vejoms:

„Ambrogio“ siūlo platų robotų asortimentą, pritaikytą įvairių dydžių ir konfigūracijų vejoms:

 • Mažoms ir vidutinio dydžio vejoms:
  • „Ambrogio Twenty Elite“ – puikus pasirinkimas iki 1000 kvadratinių metrų plotui. Pasižymi aukšta pjovimo kokybe ir tyliu veikimu.
  • Belaidis „Ambrogio Twenty ZR Evo“ – robotas vejapjovė, kuriam nereikia instaliacijos laidų
 • Dideliems plotams:
  • „Ambrogio Next Line 4.0 Elite“ – šios serijos modeliai skirti didesnėms vejoms ( nu0 1800 m2 iki 10000 kvadratinių metrų). Pavyzdžiui, „Ambrogio 4.36 Elite RTK lengvai susidoros su 10000 m2 veja, o „Ambrogio 4.36 Elite 4WD“ gali įveikti net 65 % šlaitus ir dirbti įvairiomis oro sąlygomis.
 • Didžiausioms teritorijoms:
  • „Ambrogio 4.50 Elite RTK“ – su RTK navigacija be perimetro laido skirtas ypač dideliems plotams – iki 80000 m2. 

Su „Ambrogio“ robotu galite mėgautis laisvalaikiu ir nepriekaištinga veja ištisus metus! Pasidomėkite daugiau apie konkrečius „Ambrogio“ modelius ir išsirinkite tinkamiausią savo svajonių vejai prižiūrėti.

„Ambrogio“ išskirtinumas – dirbtinis intelektas jūsų vejos priežiūrai

„Ambrogio“ nestovi vietoje ir žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis. Įdiegę dirbtinį intelektą (AI) savo robotuose, „Ambrogio“ siūlo dar išmanesnį ir efektyvesnį vejos priežiūros sprendimą. Štai keletas būdų, kaip AI technologija keičia „Ambrogio“ robotus:

 • Pjovimo optimizavimas: Pasitelkę dirbtinį intelektą, „Ambrogio“ robotai gali analizuoti daugybę faktorių, tokių kaip vejos dydis, forma, kliūtys ir oro sąlygos. Remdamiesi šia informacija, jie gali suplanuoti optimalų pjovimo maršrutą, užtikrinantį efektyvų ir tikslų darbą.
 • Autonomiškas mokymasis: „Ambrogio“ su AI gali mokytis iš savo patirties. Kiekvieną kartą robotui pjaunant veją, jis renka duomenis apie reljefą, kliūtis ir kitas aplinkybes. Šie duomenys naudojami ateityje optimizuoti pjovimą ir užtikrinti dar geresnius rezultatus.
 • Išmaniosios zonos: Naudodami AI, galite nustatyti specifines „išmaniąsias zonas“, kurias robotas pjaus dažniau arba rečiau, priklausomai nuo poreikio. Pavyzdžiui, galite nurodyti robotui dažniau pjauti zonas aplink vaikų žaidimo aikštelę ar gėlynus, reikalaujančius švaresnio pjovimo, o retkarčiais nupjauti erdves prie tvorų.
 • Balso valdymas: Kai kurie „Ambrogio“ su AI modeliai turi balso valdymo funkciją. Galite naudoti išmaniojo telefono balso asistentą, kad robotui duotumėte komandas, pvz., pradėti pjauti, grįžti į stotelę ar patikrinti pjovimo statusą.
 • Nuotolinė priežiūra: Dirbtinis intelektas leidžia nuotoliniu būdu stebėti roboto darbą ir gauti realaus laiko informaciją apie jo veikimą. Taip pat galite gauti pranešimus apie bet kokias problemas, pvizi, jei robotui reikia pagalbos arba jis įstrigo.

„Ambrogio“ robotai su dirbtiniu intelektu ne tik palengvina darbą, bet ir užtikrina nepriekaištingą vejos vaizdą bei leidžia mėgautis laisvalaikiu nesukant galvos apie pjovimą. Pasidomėkite daugiau apie konkrečius „Ambrogio“ modelius specializuotos robotų salonuose ir išsirinkite tinkamiausią savo svajonių vejai prižiūrėti.

Taip pat skaitykite: