,

KOKIAS APYRANKES DOVANOTI POROMS?

Poroms nešioti skirtos apyrankės tarnauja kaip romantiškus meilės santykius liudijantis simbolis. Tokios apyrankės poroms įprastai susideda iš dviejų vienodų dalių su panašiais ženklais, tad sudėjus jas viena šalia kitos praktiškai jų neįmanoma atskirti.

Kodėl poros nusprendžia nešioti tokias apyrankes?

Dažniausiai poros renkasi nešioti tokias apyrankes, kad jos nuolat primintų apie artimą dvasinį ryšį su partneriu. Negana to, šios apyrankės tarnauja ir kaip stilingas, elegantiškai atrodantis aksesuaras, žaismingai papildantis bet kokios paskirties aprangą. O šių apyrankių galima rasti pačių įvairiausių, pradedant paprastomis, kukliai atrodančiomis ir baigiant ryškiomis, itin dėmesį atkreipiančiomis.

Kokios porų apyrankės gali būti pačios patikimiausios?

Aišku, kad kiekviena pora svajoja apie tokias apyrankes, kurios, kaip ir jų santykiai, sugebės atlaikyti laiko išbandymus. O kad apyrankės būtų patvarios ir ilgaamžės, reikia rinktis tokias, kurios pasižymi aukšta kokybe. Tad geriausias pasirinkimas – tai odinės arba metalinės apyrankės. Šioms populiarumu nenusileidžia ir karoliukų apyrankės.

Kokios yra populiariausios porų apyrankės?

Dažniausiai poros renkasi brangakmenių apyrankes, kurios yra įvairių spalvų ir stilių ir parodo aukštą porų statusą visuomenėje. Dar yra populiarios ir krištolinės apyrankės. Jos idealiai tinka toms poroms, kurios nevengia savo aprangoje žavaus blizgesio.

Šios apyrankių esama ir masyvių, plačių, ir siaurų, ir vienspalvių, ir spalvingų, tad jas įmanoma pritaikyti įvairiems stiliams. Be to, yra teigiama, jog tokios apyrankės netgi turi gydomųjų savybių, jas nešiojantiems teikia gyvybingumui reikalingą energiją.

Kokių rūšių apyrankes dar mielai nešioja poros?

Poros dar mėgsta nešioti apyrankes iš suvertų įvairios kilmės karoliukų. Patys karoliukai gali būti pagaminti iš pačių skirtingiausių medžiagų – natūralių pusbrangių akmenų, medžio gabaliukų arba stiklo. Šias apyrankes poroms galima nešioti atskirai arba sluoksniuoti su kitų rūšių apyrankėmis. Tada sukuriamas išskirtinis poros įvaizdis.

Mielai yra nešiojamos ir įvairių taurių metalų apyrankės. Jos įprastai yra itin modernios, stilingos, dabartinį laikmetį atspindinčios. Jas gamina iš nerūdijančio plieno, geltono arba balto aukso, sidabro ir platinos. Metalinės apyrankės ne tik puikiai tinka prie bet kokios stiliaus aprangos, bet tuo pačiu pademonstruoja ir tai, kad jas nešiojanti pora yra drąsi ir ryžtinga, sugebanti įveikti net pačias sudėtingiausias gyvenime kliūtis.Taip pat skaitykite: