Volvo automobiliai – kodėl jie tokie populiarūs?

Volvo automobiliai geriausiai žinomi dėl saugumo, patikimumo ir ilgaamžiškumo. „Volvo“ gamintojai užsitarnavo gerą reputaciją, nes jų pagrindinis veiklos principas yra kurti vienas saugiausių transporto priemonių rinkoje. Daug dėmesio skiriama apsaugai nuo susidūrimų ir kitų nelaimingų atsitikimų.

Bendrovė pateikė daug inovatyvių sprendimų, kurie labai padeda kelyje. Vienas jų – trijų taškų saugos diržai. Šiuo metu šią technologiją galima rasti daugelyje automobilių visame pasaulyje, o ją išrado švedų inžinierius Nilsas Bohlinas. Atradimas buvo pristatytas dar 1959 metais ir labai greitai tapo standartu daugelyje automobilių. Tai vienas svarbiausių išradimų istorijoje, kuris spėjo išgelbėti daug gyvybių keliuose.

Šiuolaikiniuose modeliuose taip pat gausu ir kitų saugos funkcijų: šoninių oro pagalvių, pėsčiųjų aptikimo funkcija ir įspėjimas apie nukrypimą nuo eismo juostos.

Volvo automobiliai taip pat puikiai žinomi dėl patvarumo ir ilgaamžiškumo. Kas bent kartą turėjo „Volvo“, tikrai gali pritarti, kad šie modeliai nuvažiuoja šimtus tūkstančių kilometrų.

Volvo automobiliai taip pat populiarūs ir dėl skandinaviško dizaino, kuris pabrėžia paprastumą, eleganciją ir funkcionalumą. Tvarkingos kėbulo linijos, minimalistinis interjeras, aukštos kokybės medžiagos – visa tai tikrai atspindi skandinavišką filosofiją.

Kaip „Volvo“ gamintojai ir toliau užtikrina transporto priemonių saugumą?

„Volvo“ visada teikia pirmenybę saugumui, nuolat tiria ir plėtoja įvairias naujas technologijas ir įsipareigoja jas diegti visuose naujuose automobilių modeliuose.

  1. Vykdo tyrimus. „Volvo“ daug investuoja į saugos tyrimus ir bendradarbiauja su universitetais, vyriausybinėmis agentūromis bei kitais partneriais, kad prieš išleidžiant naujus automobilių modelius, galėtų atlikti kuo daugiau bandymų.
  2. Diegia inovacijas. „Volvo“ nuolat diegia naujas saugos technologijas, pavyzdžiui, „City Safety“, kuri aptinka pėsčiuosius, dviratininkus ir pan. ir automatiškai sustabdo automobilį.
  3. Skiria didelį dėmesį autonominiam vairavimui. „Volvo“ – autonominio vairavimo technologijos lyderis. Siekiama padėti vairuotojui, o ne visiškai perimti jo darbą, kad kelionės taptų saugesnės ir būtų išvengta žmogiškų klaidų.
  4. Bendradarbiauja su kitais gamintojais. „Volvo“ nuolat bendradarbiauja su kitais automobilių gamintojais ir technologijų įmonėmis, kad galėtų kurti naujus saugos standartus ir dalintis jais rinkoje.
  5. Darbuotojams užtikrina saugią darbo aplinką. „Volvo“ bendrovė savo darbuotojams stengiasi užtikrinti saugias ir palankias darbo vietas. 

Taip pat skaitykite: