,

Geriausi išmanieji telefonai už mažiau  nei 500 EUR

Šiuolaikiniam žmogui labai svarbu turėti patikimą išmanųjį telefoną, kuris ir gerai veiktų, ir pasižymėtų patrauklia kaina. Dažnai aukso viduriuku laikomas 500 EUR biudžetas. Tokį turintiems pirkėjams yra daugybė variantų. Už šią sumą galima įsigyti išmanųjį, kuris turi puikias galimybes. Šiame straipsnyje apžvelgsime kelis geriausius variantus, kuriuos galima įsigyti už mažiau nei 500 EUR bei skirsime dėmesį detalėms, kad pavyktų juos palyginti. Jei kažkuris modelis patrauks akį, nepamirškite vėliau skirti laiko ir kainų palyginimui el. parduotuvėse.

Geriausias našumas už mažiau nei 500 EUR

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Pakankamai spartus ir neblogai su kai kuriais flagmanais konkuruojantis telefonas. Jis turi net 108 MP pagrindinį, galinės kameros objektyvą, su kurio pagalba įamžina puikius video ar nuotraukas.

Redmi Note 10 Pro gaminamas su 5020 mAh baterija. Jos pakanka labai ilgam. Telefono kaina svyruoja tarp 200 ir 300 EUR.

Samsung Galaxy A52

Šis išmanusis turi Snapdragon 720 G lustą. Tai puikus prietaisas kasdienėms užduotims atlikti ir net mėgautis žaidimais.

Galaxy A52 turi universalią keturių kamerų sistemą su pagrindiniu 64 MP objektyvu.

Kaip ir anksčiau įvardintas modelis, A52 džiugina ilgu baterijos veikimo laiku. Na, o šių telefonų kainos prasideda nuo 270-300 EUR.

Geriausia kamera už mažiau nei 500 EUR

Google Pixel 4a

Šie išmanieji telefonai geriausiai žinomi ir vertinami dėl savo puikiai optimizuotos galinės kameros. Ji ypač gerai veikia esant prastam apšvietimui. Kameros padarytų kadrų ir kitų procesų apdorojimu rūpinasi spartus Snapdragon 730G lustas, o 3140 mAh baterijos pilnai pakaks kasdieniam naudojimui, nors ji ir nėra talpiausia savo klasėje. Šio išmaniojo kaina svyruoja tarp 300 ir 350 EUR.

iPhone SE, 2020 arba 2022 m.

Visi iPhone telefonus giria už puikias kameras. Nors ant popieriaus jų objektyvai nebūtinai rodo įspūdingus skaičius, tačiau itin aukštos raiškos ekranai bei protingi nuotraukų apdorojimo algoritmai leidžia įamžinti puikus kadrus. Specialūs „A Bionic“ lustai, naudojami Apple telefonuose užtikrina aukščiausios klasės našumą atliekant daugelį užduočių.

Baterijos talpos tikrai turėtų pakakti kasdieniam naudojimui, tačiau turėti power bank‘ą po ranka tikrai apsimokės. Šių modelių kaina gali labai svyruoti, bet už mažiau nei 500 EUR tikrai pavyks rasti ne pačios didžiausios vidinės atminties talpos opciją.Taip pat skaitykite: