,

Viskas, ką būtina žinoti apie botulino injekcijas

Gera odos estetinė būklė – daugelio žmonių siekiamybė. Nors tam tikri faktoriai gali daryti įtaką tam, kaip atrodome ir tam, kaip jaučiamės, odos išvaizda yra bene reikšmingiausias iš jų visų. Norint išlaikyti odos jaunystę ir grožį, kartais nebeužtenka to, ką galime padaryti savomis rankomis. Jokios priemonės nebegali paslėpti raukšlių ar kitų netobulumų. Tačiau tuomet yra galimybė pasinaudoti botulino injekcijomis ir pagerinti savo veido ar kitos kūno dalies estetiką. Štai viskas, ką jums reikėtų žinoti apie botulino injekcijas, kurias atlieka https://www.lazeriniscentras.lt/.  

Kas yra botulino injekcijos?

Botulinas – tai specialus baltymas, kuris dažnai naudojamas medicininėse ir estetinės kosmetikos procedūrose. Gerai jį daug kas žino botokso pavadinimu. Taip vadinamas kompanijos Allergan gaminamas būtent kosmetologinėms ir medicininėms procedūroms skirtas botulino produktas, kuris yra vienas populiariausių preparatų kovoje su raukšlėmis ar odos senėjimu.

Botulino injekcijos yra daromos veide, į tuos regionus, kur pacientai nori pamatyti pagerėjusius rezultatus. Kadangi dažniausiai kovojama su raukšlėmis, tai injekcijos daromos į kaktą, aplink akis, tarp akių arba kitose vietose. Bemaž visiems, kurie nori panaikinti pernelyg didelį veido raukšlėtumą, galima pasiūlyti botulino injekcijas, taip pašalinant diskomforto priežastį. Tiesa, raukšlės dar yra skirstomos į: amžiaus sukeltas, mimikos arba struktūrines. Struktūrinių amžiaus raukšlių botulinas pašalinti nėra pajėgus, tačiau kitas – puikiai suvaldo ir paslepia.

Kita svarbi informacija apie botuliną

Svarbu išskirti, kad botulino injekcijos įmanomos tik pilnamečiams asmenims ir atliekamos ne vyresniems nei 65 metų žmonėms (nors galutinis sprendimas priklauso nuo individualaus atvejo, injekcijos gali būti skiriamos ir vyresniems). Dauguma botokso injekcijas pasirinkusių asmenų yra vyresni nei 30 metų amžiaus.

Jeigu injekcijos atliekamos pasitarus su specialistais ir gavus rekomendaciją, neigiamų patirčių tikrai beveik nebūna.

Nustačius konkrečius procedūros planus, sutariamas laikas ir pacientas atvyksta į procedūrą. Joje veidas nuvalomas ir plonos adatos pagalba atliekamas botulino įvedimas. Galima vietinė nejautra, tačiau tik tuo atveju, jeigu jaučiamas didelis skausmas ar diskomfortas. Procedūra trunka mažiau nei 20 minučių, o poveikis matomas po kelių dienų. Ciklą kartoti galima 2-3 kartus per metus.

Įdomus faktas, kad profesionalūs dermatologai vengs suleisti botuliną moterims jų menstruacijų ciklo pradžioje. Taip pat skaitykite: