,

Kaip išsirinkti profesionalią valymo įmonę?

Rinkoje yra daug valymo įmonių. Kai kurie klientai orientuojasi tik į kainą, valymo kokybę ir klientų atsiliepimus. Tačiau tai nėra vieninteliai kriterijai, kuriais turėtumėte remtis ieškodami. Šiame straipsnyje rasite teisingų rekomendacijų, padėsiančių pasirinkti patikimą valymo įmonę.

Prieš rinkdamiesi biuro valymo paslaugą, nuspręskite, kokia ji turėtų būti. Į ką verta atsižvelgti:

  • ar tai bus vienkartinis, ar nuolatinis valymas;
  • kokio tipo valymo reikia: kasdienio, generalinio, po statybų ar renovacijos;
  • kokių papildomų paslaugų jums reikės, pavyzdžiui, cheminio valymo; 
  • ar yra reikalavimų įrangai ir valymo priemonėms. Pavyzdžiui, valant kavinę ar medicinos kliniką reikės hipoalerginės, sertifikuotos chemijos. Valant prekybos centrą reikės šveitimo mašinų;
  • koks valymo grafikas jums patogesnis: darbo valandomis, prieš ar po jų, savaitgaliais ar naktį.

Sudarykite išsamų valymo reikalavimų sąrašą. Tai padės jums pasirinkti įmonę, galinčią juos maksimaliai išpildyti.

Kaip pasirinkti gerą valymo įmonę: atrankos kriterijai

Kaip rasti valymo įmonę? Lengviausia tai padaryti internete. Bet kuri geros reputacijos valymo įmonė turi savo interneto svetainę, kurioje nurodyti telefono numeriai ir el. pašto adresai, kuriais galima susisiekti, plačiau pateikiama informacija apie atliekamų darbų rūšis, naudojamą įrangą ir chemines medžiagas, atsiliepimai ir portfolio. Atidžiai išstudijuokite visą informaciją. Jei reikia, užduokite klausimus vadovams. Atkreipkite dėmesį į šiuos kriterijus:

  • Valymo kokybė 

Profesionalios valymo įmonės savo darbe naudoja šiuolaikines technologijas, dirba pagal technologinius žemėlapius, sukurtus specialiai konkrečioms patalpoms, turi profesionalią įrangą (plovimo mašinas, garų ir valymo įrenginius, pramoninius siurblius), reikiamą inventorių ir apsaugos priemones, naudoja sertifikuotus saugius ploviklius ir antiseptikus.

Visa tai leidžia ne tik palaikyti aukščiausius švaros standartus, bet ir susidoroti su dideliu darbų kiekiu, kurį paprastai tenka atlikti organizacijoms. Sandėliai, pramonės įmonės, mažmeninės prekybos ir verslo centrai dažnai yra didelė ir sudėtinga aplinka.

  • Kainų politika, akcijos ir nuolaidos

Rinkdamiesi valymo paslaugą klientai nenori permokėti, todėl atkreipia dėmesį į kainas. Rinkdamiesi valymo įmonę, kurios darbo kaina yra prieinama, turėtumėte atsižvelgti į tai, kad per mažos kainos gali reikšti nepakankamą paslaugų kokybę. Įmonės, kurių kainos mažos, gali sutaupyti profesionalioms cheminėms medžiagoms, kokybiškai įrangai, oficialiai darbuotojų registracijai, t. y. imti žmones iš gatvės ir mokėti jiems juodus atlyginimus. Su tokiomis agentūromis geriau nesusidurti.

Taip pat skaitykite: