,

5 patarimai santykiams per atstumą

Santykiai per atstumą labai dažnai reikalauja kur kas daugiau dėmesio ir dėmesio nei tie, kurie puoselėjami nesilaikant didelio atstumo. Tai yra normalu. Paprasčiausiai reikia nemažai pastangų, kad būtų galima džiaugtis darniais santykiais, kai atrodo, kad niekada negalite žinoti – ką veikia Jūsų antra pusė.

Žemiau pateikiame kelis patarimus, kuriais pasidalijo santykių specialistas. Tikimės, kad jie jums padės ne tik sukurti, tačiau ir ilgam išsaugoti santykius, kurie gali būti puoselėjami net per atstumą.

  1. Intymumas.

Nesvarbu, ar mylimas žmogus yra šalia, ar jus skiria 1 000 kilometrų – reikia kad intymumas būtų. Tai yra svarbi sveikų santykių dalis. Tik šiuo atveju intymumas turi būti realizuojamas virtualiais kanalais. Tam geriausiai tinka kamera. Tad… kuo daugiau drąsos ir pirmyn.

Išlaikyti intymumą ir tuo pačiu virtualaus sekso metu patirti kuo daugiau potyrių, bus galima įtraukus ir įvairius sekso žaisliukus. Juos galite įsigyti internetu. Tinka ir sekso lėlės (kas rasite https://glamonek.lt/124-sekso-leles), ir įvairūs masturbatoriai.

  1. Pokalbiai.

Labai blogai, kai nustojama kalbėtis. Tai yra peilis ne tik tokiu atveju, kai palaikomi santykiai per atstumą, tačiau bet kuriuo atveju. Pokalbiai yra bene pati svarbiausia darnių santykių sąlyga, tad siūlome ją įtraukti į savo rutiną.

    2. Pasimatymai.

Net ir esant santykiuose labai svarbu, kad kuo dažniau būtų einama į pasimatymus. Tokiu atveju galima pasidžiaugti santykiais, kurie net ir po daugelio metų dažniausiai vis dar išlieka gana aistringi.

     3. Hobiai.

Visada verta ne tik turėti savų hobių, tačiau taip pat ir tokių, kurie apjungia abu poroje. Tokiu atveju ne tik bus užsiimama veikla, kuri patinka, tačiau taip pat ir su mylimu žmogumi daugiau laiko praleidžiama kartu.

     4. Pasitikėjimas.

Galiausiai, darniems santykiams taip pat reikia daugiau pasitikėjimo savo antra puse. 

Santykiams visada svarbiausia yra darbas. Tai yra tarsi garantija, kad ir rezultatas bus. O gražūs santykiai – dovana. Tokia, kurią tikrai gali priimti ir puoselėti kiekvienas.Taip pat skaitykite: