Patarimai pakuojantiems dovanas

Būtų galima išvardinti daugybę progų, kuomet norime įteikti dovanas. Tačiau prieš tai, visų pirma, reikia jas supakuoti. Na, o būtent dovanų pakavimas yra viena tų temų, kuria kalbėti galime labai ilgai. Taigi, šį kartą pasidalinsime keliais patarimais. 

Rinkitės originalias pakavimo technikas

Ko gero, visi puikiai žinome tą dovanų pakavimo būdą, kuomet dovana yra įdedama į dėžutę, o ji – į dovanų pakavimo popierių ir jį reikiamose vietose sutvirtinti lipnia juosta, gaunamas kvadratas arba stačiakampis, apsuptas į popierių. Ir nors toks variantas visuomet puikiai tiks, verta akcentuoti, kad, jei norite išsiskirti, tuomet reikėtų rinktis originalią ir kūrybingą dovanų pakavimo techniką. Belieka tik pridurti, kad šiandien jų yra tikrai ne viena, tad jums beliks tik skirti šiek tiek laiko, kad ją įvaldytumėte. 

Vien tik popieriaus gali nepakakti

Jeigu norite sukurti iš tiesų šventišką ir puošnų vaizdą, tai vient ik pakavimo popieriaus jums nepakaks – teks atsiraitoti rankoves ir kibti į papildomų dekoro elementų paiešką. Na, o jų yra tikrai ne vienas: pavyzdžiui, jei dovana bus įteikiama Kalėdų ar Naujųjų metų proga, tai puikiai tiks eglės šakelės, šermukšnio uogos, džiovintos citrinos bei apelsinų riekelės, cinamono lazdelės. Jei dovana bus įteikiama gimtadienio proga, galima rinktis kaspiną, dekoratyvinę juostelę ar gėlių žiedus. 

Pakavimo priemones įsigykite iš anksto

Taip pat reikėtų akcentuoti, kad dovanų pakavimo priemonės turėtų būti įsigyjamos iš anksto. Įdomu tai, kad labai didelė dalis žmonių pakavimui skirtų priemonių įsigijimą neretai vilkina iki pat paskutinės dienos,o vėliau – paskubomis įsigyja ir lieka nepatenkinti galutiniu rezultatu. Taigi, galutinis rezultatas jus džiugins kur kas labiau, jei šiam tikslui skirtas priemones įsigysite iš anksto – tuomet turėsite pakankamai laiko, kad įsigytumėte pačias dailiausias, gražiausias bei labiausiai derančias prie jūsų dovanos. Beje, ypač puikiu pasirinkimu gali tapti pirkimas internetu – tai reikėtų daryti ne tik dėl didelio pasirinkimo, bet dar ir todėl, kad galėsite sutaupyti laiko, išvengti daugybės papildomų rūpesčių bei vos per kelias akimirkas patikrinti, kur esamu momentu yra patrauklausia kaina.

Taip pat skaitykite: