Kiek trunka gauti kreditą internetu?

Kredito pateikimo internetu procesas gali skirtis priklausomai nuo skolintojo ir prašomos paskolos tipo. Paprastai teikiant paraišką kreditui internetu gauti reikia užpildyti internetinę formą su asmenine ir finansine informacija. Laikas, kurio reikia užpildyti paraišką, gali svyruoti nuo kelių minučių iki kelių valandų, priklausomai nuo paskolos sudėtingumo ir reikalingos informacijos kiekio, jei tai nauji klientai, gali trukmė pailgėti. Kai paraiška bus pateikta, skolintojas paprastai peržiūrės informaciją ir nuspręs, ar tęsti patikrinimo ir patvirtinimo procesą.

Pateikus paraišką, skolintojas paprastai pradeda tikrinimo ir patvirtinimo procesą, kuris gali užtrukti nuo kelių valandų iki kelių dienų. Šio proceso metu skolintojas gali patikrinti paraiškoje pateiktą informaciją, pvz., pajamas ir kredito istoriją, taip pat gali paprašyti papildomų dokumentų, pvz., banko išrašų ar mokesčių deklaracijų. Šio proceso trukmė priklausys nuo konkrečių skolintojo reikalavimų ir paskolos sudėtingumo.

Patvirtinus paskolą, skolintojas paprastai išmoka lėšas skolininkui. Laikas, kurio reikia lėšoms gauti, gali skirtis priklausomai nuo skolintojo ir išmokėjimo būdo. Kai kurie skolintojai gali pasiūlyti momentinį lėšų išmokėjimą, o kitiems gali prireikti kelių dienų, kad lėšos būtų pervestos į skolininko sąskaitą. Svarbu pažymėti, kad kai kurie skolintojai taip pat gali imti mokesčius už lėšų išmokėjimą, į kuriuos reikėtų atsižvelgti vertinant bendrą paskolos kainą. Apskritai, kredito internetu gavimo terminas gali svyruoti nuo kelių valandų iki kelių dienų, atsižvelgiant į konkrečius skolintojo reikalavimus ir paskolos sudėtingumą.

Greitieji kreditai paprastai išduodami greičiau. Taip yra todėl, kad vertinimo sąlygos skiriasi, tačiau skiriasi ir kreditas. Paprastai greitieji kreditai duodami su mažesne galimybe skolintis ir trumpesnis laikotarpis grąžinti kreditus. Tokiems kreditams gauti, užtenka pateikti užpildytą anketą internetu ir per penkiolika minučių įvyksta paraiškos vertinimas. Gaunate atsakymą ir kelių minučių bėgyje jums yra pervedami pinigai. Kaip ir kiekvienu atveju, teikiant greitojo kredito paraišką, reikėtų atidžiai įvertinti savo esamą finansinę padėtį ir kokias paskolos sąlygas jums nustato kredito davėjas. Jeigu jums tinka, galite sudaryti paskolos sutartį jums patogiu būdu.

Taip pat skaitykite: