,

Kaip atrodo originalios Kalėdinės dovanos vaikams?

Kokios Kalėdinės dovanos vaikams bus labiausiai vertinamos? Į šį klausimą ne visada taip lengva atsakyti! Viskas priklauso nuo to, kiek vaikui metų ir kuo jis domisi. Taip pat verta pasirūpinti, kad dovanos vaikams Kalėdų proga būtų ne tik gražios, bet ir praktiškos bei kūrybiškos. Čia pasidalinsime keletu idėjų, ką naudingo ir įdomaus būtų galima padovanoti vaikams.

 

Kalėdinė dovana vaikui turi būti ne tik vizualiai patraukli, bet ir praktiška bei lavinanti. Užuot nupirkus vaikui dar vieną automobilio modeliuką ar lėlę, verta pasukti galvą apie kiek įdomesnes alternatyvas. Dovana vaikui Kalėdų proga gali būti įvairių formų. Jei jūsų mažylis susižavėjo tuo, kas vyksta virtuvėje, galite padovanoti jam kepimo rinkinį ar prijuostę mažajam virėjui. O gal jis yra didelis vieno iš pasakų veikėjų gerbėjas? Patalynė ar rankšluostis su jam puikiai pažįstamais motyvais tikrai suteiks daug džiaugsmo, o kartu bus praktiška dovana, kuri nebus numesta į kampą. O padovanoti asmeniniai vaikiški indai suteiks jam pasitikėjimo savimi jausmą, kuris yra toks svarbus dalykas jų augime. Nors niekas netrukdo dovanoti vaikams žaislus, tai gali būti naudingi ir lavinantys žaislai, mokantys ko nors naujo ar skatinantys tobulėti smulkiąją motoriką. 

skelbimas

Vaikiški stalo įrankiai kaip dovana

Vaikiški stalo įrankiai su žaismingomis rankenomis – puiki Kalėdinės dovanos idėja išrankiam vaikui. Rinkinys, kurį sudaro šakutė, šaukštas ir peilis, lydės jūsų mažylį kiekvieno valgio metu. Dekoratyvios, spalvingos rankenos su gyvūnų ar pasakų personažų motyvais tikrai paskatins išrankius valgytojus pasistiprinti. Vyresniems vaikams verta ieškoti kokybiškų stalo įrankių rinkinių iš nerūdijančio plieno, o mažesniems – plastikinių, kurie bus saugesnė, ne tokia aštri, alternatyva.

Vaikiškų indų rinkinys

Vaikiškų indų rinkinys – taip pat šauni ir naudinga Kalėdinė dovana vaikams. Tinkamai parinktas rinkinys paskatins mažuosius valgyti! Svarbu, kad indai būtų patrauklūs vaikui. Ką tai reiškia? Jie turi būti spalvingi, su įdomiu raštu ar jų mėgstamiausiu pasakos herojumi! Didesniems vaikams galima ieškoti keraminių ar porcelianinių indų rinkinių, tačiau mažesniems vaikams geriau duoti silikonines arba pagamintas iš plastiko lėkštes, puodelius ir dubenėlius, kurie net nukritę ant žemės sėkmingai išgyvens. Rinkoje tikrai yra iš ko rinktis!

Vaikiškų užduočių žurnalų prenumerata

Ieškote originalios ir visus metus besitęsiančios Kalėdinės dovanos? Mėgstamo vaikiško žurnaliuko ar užduočių žurnalo metinė prenumerata gali būti puiki proga nustebinti vaiką. Kas gali būti geriau, nei kas mėnesį gaunamas vis kitas žurnalas? Vaikams patinka gauti ką nors asmeniškai, taip jie jaučiasi svarbūs ir gerbiami, tad apsvarstykite šį variantą, gal jūsų vaikui tai labai patiktų. 

Bilietai į kino teatrą

Įteikite jam du bilietus į kino teatrą, kuriame galės apsilankyti su savarankiškai išsirinktu žmogumi. Taip pat galės pasirinkti jam įdomų filmą ir patirti kino teatro teikiamus malonumus. Tad dovanokite ne tik daiktus, bet ir patirtis bei įspūdžius. Taip pat skaitykite: