Kas laimės „Eurolygą“: 2023–2024 m. sezono favoritai

Naujojo 2023–2024 m. Eurolygos sezono pradžia – jau visiškai nebe už kalnų. Turnyro gerbėjų laukia daug intriguojančių dvikovų ir įspūdingų žaidimo akimirkų, o kiekvienos Eurolygoje žaidžiančios komandos fanų – daug jaudulio, azarto ir vilčių dėl savo numylėtinių. 

Žinoma, jau dabar pasigirsta spėlionių ir prognozių dėl būsimųjų turnyro nugalėtojų. Savo įžvalgomis dalijasi krepšinio ekspertai, nestinga ir lažybininkų prognozių. Tad kas šį sezoną laikomi favoritais ir galėtų pretenduoti į Eurolygos čempionų titulą? Apžvelkime dažniausiai ekspertų ir lažybininkų įvardijamus šio sezono favoritus. 

Titulą ginantys Madrido „Real“

Madrido „Real“ – pati tituluočiausia Eurolygos komanda, tad nenuostabu, kad karališkajam klubui, kuris praėjusį sezoną irgi puikavosi turnyro čempionų titulu, kartelė užkelta iš tiesų aukštai. Na, o ir pati komanda tikrai stengsis pateisinti lūkesčius ir apginti garbingą čempionų titulą. „Real“ gali didžiuotis stabiliu žaidėjų branduoliu: pavyko išlaikyti klubo senbuvį Rudy Fernandezą, susigrąžinti Facundo Campazzo, pasipildyti Omeru Kutluay. Tad bus iš tiesų įdomu stebėti, kaip Madrido klubas stengsis neužleisti savo pozicijų. 

„AS Monaco“

Tarp galimų favoritų girdisi ir „AS Monaco“ pavadinimas. Komanda pasirengusi ir nusiteikusi kovingai: joje liko Donatas Motiejūnas ir Mike‘as Jamesas, iš „Real“ persiviliotas Petras Cornelie, prisijungė buvusi NBA lygos žvaigždė Kemba Walkeris. Tad gali būti, kad pernai pirmąkart Prancūzijos čempionų titulą iškovojusi ir taip pat pirmąkart į Eurolygos finalo ketvertą pakliuvusi komanda šiemet užsimos žengti dar toliau. 

Atėnų „Panathinaikos“

Dar vienas pakankamai dažnai tarp galimų pretendentų į Eurolygos čempionų titulą linksniuojamas vardas yra Atėnų „Panathinaikos“ klubas. Nors komandą paliko Georgios Papagiannis, prie jos prisijungė Juancho Hernangomezas, be to, į priekį klubą ves naujasis treneris Erginas Atamanas, išsikėlęs tikslą pakliūti bent jau į finalo ketvertą, o gal ir toliau. Tad nors klubas išgyvena permainas, ambicijų ir užsispyrimo jam nestinga.

Stambulo „Fenerbahce“ 

Kalbant apie pretendentėmis į čempionų titulą laikomas komandas, tikrai nederėtų užmiršti ir Stambulo „Fenerbahce“. Kaip teigia 7bet, ekipa pasikvietė ilgus metus NBA žaidusį Raulį Neto, prie jos skandalingai prisijungė Atėnų „Panathinaikos“ palikęs Georgios Papagiannis, komandą taip pat papildė Sertačas Šanli, Yamas Madaras.

Taip pat skaitykite: