,

Ką žada naujasis LKL sezonas?

Kiekvienais metais vietinė lyga sulaukia didelio krepšinio fanų susidomėjimo. Tuo labiau, kad daugelis miestų turi savo komandas, kurias gausiai palaiko. Taigi, naujas sezonas yra nemaža intriga, kurios visi laukia su viltimi, jog jų mėgstamas klubas pasieks dar geresnių rezultatų. O ateinantys metai žada tikrai nemažai intrigos, kovos bei sunkiai nuspėjamų galutinių pozicijų. Tuo labiau, kad ir Žalgiriui turėtų būti daugiau konkurencijos ne tik iš Ryto, bet ir iš kitų komandų. Aišku, daugeliui įprastas aštuntukas gal ir neturėtų iš esmės keistis. Tačiau visuomet atsiranda komanda, kuri geriausiųjų gretas papildo netikėtai. Lygiai taip pat iš jų pasitraukia ir tos, kurioms sezonas nesusiklosto taip gerai.

Tie patys lyderiai ar daugiau intrigos?

Nors daugelis turi savo favoritus, kuriuos ir palaiko, tačiau būtent kova bei intriga daro šią lygą įdomesne. Aišku, tikėtis, jog tokia komanda kaip Žalgiris nebus tarp geriausiųjų būtų pakankamai naivu. Tačiau ateinančiais metais rimtą iššūkį jai bei kitoms ekipoms gali mesti ir lygos naujokai Wolves ekipa. Kuri ruošiasi ne tik kovoms vietiniame fronte, bet ir Europoje. Tačiau ne ką mažesnius šansus pakovoti dėl vietos finale gali turėti ir Uniclub Casino – Juventus bei Lietkabelis. Taigi, intrigos turėtų netrūkti, tuo labiau, kad ir lyderiams gali būti nelengva užsitikrinti savo įprastas pozicijas.

Didėjantis susidomėjimas krepšiniu

Ši sporto šaka mūsų šalyje visuomet sulaukdavo gausaus sirgalių dėmesio. Ir visai nesvarbu ar tai rinktinės varžybos, ar kovos vienoje iš Europos lygų, ar vietinėje Lietuvos krepšinio lygoje. Kadangi net ir mažesnių miestų arenos neretai būna užpildytos. Ypač, kai laukia svarbios kovos ar stiprūs priešininkai. Paskutiniu metu vis daugiau žmonių įsitraukia bei palaiko savas ekipas. Tuo labiau, kad jos rodo gana neblogus rezultatus ir turi visus šansus įveikti netgi lygų lyderius. Kas ir skatina didesnį susidomėjimą. Kadangi būtent intriga daro sportą įdomesnį. Tad labai tikėtina, jog šios tendencijos ir toliau bei ateityje išliks tokios pačios.

Taip pat skaitykite: