,

Sveiki sąnariai – Biofitus pasidalino 5 patarimais

Biofitus maisto papildai

Su sąnarių problemomis ir skausmu susiduria tiek jauni, tiek seni. Tai kaulų jungtis, kuri užtikrina laisvą judėjimą, tačiau amžius, traumos, gyvenimo būdas ir žalingi įpročiai tam gali turėti lemiamos įtakos. Tik laisvai judėdami galime jaustis sveiki ir stiprūs, tad kviečiame kasdienėje rutinoje nepamiršti pagalvoti ir apie savo sąnarius. Sąnariams skirti Biofitus maisto papildai, mankšta, tinkama mityba – sužinokite, kaip padėti sau ir išsaugoti judėjimo laisvę.

Trumpa mankšta daro stebuklus

Šiuolaikinė visuomenė dažnai susiduria su sėdimo darbo ir mažo fizinio aktyvumo problemomis. Dėl tokio gyvenimo būdo neišvengiamai kenčia ir sąnariai. Fizinis aktyvumas yra itin svarbus sąnariams – tai viena geriausių prevencinių priemonių, siekiant išvengti sąnarių skausmų ir problemų ateityje. Mankštintis rekomenduojama ir tada, kai sąnarių problemos jau pasireiškė, tačiau tokiu atveju reikalingas teisingai parinktas fizinis krūvis, tad reikėtų pasikonsultuoti su profesionalu.

Sąnarių būklei palaikyti puikiai tinka trumpi pasivaikščiojimai gryname ore, tempimo pratimai, pritūpimai, įtūpstai. Taip pat galima atlikti pratimus su įvairiomis kineziterapijos priemonėmis, naudingi ir masažai.

Maisto papildai sąnariams

pastedGraphic.png

Biofitus kolagenas ir gliukozaminas sąnariams

Su maistu gauti visų organizmui reikalingų medžiagų gali būti sudėtinga. Dėl to susidūrus su sąnarių problemomis, rekomenduojama vartoti atitinkamus maisto papildus. Tai naudingas kasdienis įprotis, kuris padės palaikyti gerą sąnarių būklę.

Sąnario struktūroje itin svarbus vaidmuo tenka kremzlei, o pagrindinės jos „sudedamosios dalys“ yra gliukozaminas ir chondroitinas. Būtent šių papildų vartojimas padeda palaikyti normalią sąnario kremzlės funkciją. „Biofitus“ siūlo rinktis gliukozamino, chondroitino ir kolageno derinį, be to, maisto papildų formulė praturtinta imbierų ekstraktu.

Kitas produktas kurio negalima nepaminėti yra kolagenas sąnariams. Ši medžiaga daugeliui yra žinoma kaip grožiui (odai, plaukams, nagams) skirti maisto papildai, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į kolageno tipą. Sąnariams naudingas yra iš žuvų taukų išgautas 1 ir 2 tipo kolagenas. „Biofitus“ asortimente rasite sąnariams skirtus kolageno maisto papildus, praturtintus hialurono rūgštimi, kuri padeda palaikyti drėgmę sąnario ląstelėse.

Pamirškite liftą!

Taip, liftu pakilti į reikiamą aukštą dažnai atrodo ir greičiau, ir patogiau. Tačiau ne sveikiau! Gydytojai rekomenduoja visada naudotis laiptais – tai lengva mankšta, kuri naudinga sąnarių kremzliniam audiniui. Lipimas laiptais ir kopimas yra vieni efektyviausių pratimų, norint padidinti kaulų tankį. Tai itin naudinga sulaukus vyresnio amžiaus. Kasdienis lipimas laiptais, žinoma, yra smulkmena, tačiau tai mažas žingsnelis sveikesnio gyvenimo link – lipant laiptais dirba sąnariai, raumenys, suaktyvinama kraujotaka.

Gerkite pakankamai vandens

Tikriausiai žinote, kad vanduo yra labai svarbus mūsų organizmui. Jo gerti pakankamai rekomenduojama dėl įvairiausių su sveikata ir gera savijauta susijusių priežasčių, tačiau ar žinojote, kad vandens reikia ir sąnariams? Mums vaikštant ar bėgant, sportuojant ar dirbant įvairius fizinius darbus, didelis krūvis tenka sąnariams. Jų kremzlinis audinys yra elastingas ir amortizuoja kūno judesius, tačiau šiam elastingumui palaikyti būtinas vanduo.

Kai organizmui stinga vandens, kenčia ir sąnariai. Sumažėjus vandens kiekiui sąnario kremzlėse, gali prasidėti uždegiminiai procesai, reumatas, artrozė (degeneraciniai procesai audiniuose). Jei gersite pakankamai vandens, valgysite sultingus vaisius ir daržoves, sąnariai judės sklandžiai ir be nemalonių pojūčių.

Subalansuotos mitybos svarba

Kaip ir visam organizmui, taip ir sąnariams svarbi maistinga ir subalansuota mityba. Rekomenduojama į kasdienį racioną įtraukti vaisius, daržoves, prieskonius, žuvį, viso grūdo produktus ir riešutus. Maisto produktuose yra sąnariams reikalingų medžiagų: vitaminų, mineralų, antioksidantų ir kt. Visavertė mityba padeda papildyti organizmui reikalingų medžiagų atsargas, todėl ląstelių regeneracija vyksta sklandžiai ir greitai. Atkreipkite dėmesį į tai, ką valgote, stenkitės rinktis sveikesnius ir natūralesnius produktus – jūsų kūnas už tai atsidėkos gera savijauta.

Taip pat skaitykite: