,

Kaklo papuošalai – kaip išsirinkti?

Kaklo papuošalai pigiau yra tai, ko ieško nemaža dalis moterų. Juk pastaruosius labai dažnai deriname prie tos dienos aprangos, todėl apsimoka turėti daugiau atsargų, jog būtų galima laviruoti. Visgi, išsirinkti tinkamą pakabuką ne visuomet paprasta, ypatingai tuomet, jeigu to pasirinkimo gausu. Tad, į kokius aspektus atsižvelgti svarbiausia? Kaip sau pasilengvinti šią užduotį?

Patinkanti medžiaga

Tinkamas kaklo papuošalas turėtų paskatinti Jus dar labiau pasitikėti savimi bei tuo, kaip atrodote. Juk aksesuarai būtent tam ir skirti – pabrėžti puikią aprangą, žavius veido bruožus ar kitas detales. Visgi, renkantis tinkamą pakabuką, pirmiausiai reikėtų atsižvelgti į medžiagą, iš kurios šis pagamintas. Pavyzdžiui, populiariausiais variantais, be jokios abejonės, vis dar išlieka auksas ir sidabras. Kita vertus, jeigu pastarieji Jums jau yra kiek pabodę, galite rinktis ir iš platesnės medžiagų gausos. Labai dažnai pakabukai yra gaminami iš vario, platinos, nerūdijančio plieno. Pastarasis yra itin atsparus nusidėvėjimui, taip pat tinka žmonėms, turintiems jautrią odą. Platina dažniausiai naudojama tik aukštesnės klasės dirbiniuose, tai taipogi ilgalaikis pasirinkimas. Varis – itin minkštas metalas, o dėl šios priežasties jis suteikia daugiau galimybių įvairesniems dizainams sukurti. 

Pakabukas, pagal veido formą

Atrodytų neįtikėtina, tačiau net ir tinkamai parinktas pakabukas gali dar labiau išryškinti gražiausius Jūsų bruožus. Tad, ieškant geriausio varianto, pravartu atsižvelgti į veido formą. Pavyzdžiui, ovalaus veido savininkėms tiks praktiškai kiekvienas įmanomas pasirinkimas. Tuo tarpu, kvadratine forma pasižyminčioms merginoms vertėtų pasirinkti apvalius variantus. Priešingai – apvaliu veidu galinčioms pasigirti moterims derėtų atsižvelgti į kvadratinius pakabukus. Taipogi, čia labai tiks lašo formos gaminiai. Pailgos formos savininkėms geriausia įsigyti trumpesnius ir masyvesnius variantus. Širdelės formos veidą turinčioms merginoms derėtų rinktis apvalius kaklo papuošalus. Visgi, nepamirškite atsižvelgti ir į kaklą bei savo plaukus, kurie taip pat prisidės prie galutinio vaizdinio.

Į ką dar atsižvelgti?

Renkantis tinkamą kaklo papuošalą, taip pat svarbu atsižvelgti ir į kitus aspektus. Pavyzdžiui, galite susitelkti į pakabuko spalvą, kuri turėtų derėti prie Jūsų aprangos arba akių, kūno spalvos. Taipogi, nepamirškite, jog dauguma kaklo papuošalų pasižymi labai skirtingais ilgiais. Dėl šios priežasties, iš anksto apsispręskite dėl to, kas labiausiai tinka būtent Jums. Šiuo atveju, nemažai priklauso nuo to, su kokiais drabužiais dėvėsite pasirinktą aksesuarą. Todėl, pravartu turėti bent kelis skirtingus pakabukus, jog galėtumėte nesunkiai juos priderinti prie tos dienos apdarų. Galiausiai, atsižvelkite į savo stilių. Be abejo, taisyklės egzistuoja tam, kad Jums pagelbėtų, bet jos nėra būtinybė. Jeigu matote gražų pakabuką, kuris ne visai atitinka anksčiau išvardintus punktus – vis tiek jį įsigykite. Juk svarbiausia, jog pati jaustumėtės puikiai, o tuomet ir šis Jums pritiks idealiai.

 

 Taip pat skaitykite: