,

4 interjero dizaino tendencijos su kuriomis atsisveikinsime šiais metais

Naujieji metai yra tarytum naujas startas naujų tendencijų atsiradimui. Jau dabar garsiausi mados žinovai, stilistai ir kiti šios industrijos atstovai stengiasi įminti mįslę – kas iškils į populiarumo viršūnę 2023 metais. Paprastam žmogui, kuris per daug nesidomi mados ar interjero dizaino pasaulinių tendencijų vaikymasis gali atrodyti tik laiko švaistymas. Vis dėlto, tendencijų kūrimo fenomenas yra kritiškai svarbus prekybos tinklams, kurie nori būti pirmieji pasiūlę karčiausias naujienas savo klientams. Ne paslaptis, kad daugelis nejučiomis pradedame lyginti savo namus su mylimų garsenybių būstais, nes siekiame bent šiek tiek tapti panašesniais su jais. Vis dėlto, daugelis interjero dizaino specialistų nerekomenduoja aklai pasikliauti populiariomis tendencijomis. Svarbiausia yra įvertinti savo erdvės dydį, apsibrėžti asmeninius poreikius ir biudžetą. Jeigu šiais metais planuojate atsinaujinti savo namus šiame straipsnyje rasite keturias dizaino tendencijas su kuriomis derėtų atsisveikinti.

Šimtai pilkų atspalvių 

Po to kai išpopuliarėjo skandinavų minimalistinis dizainas daugelis pradėjo vengti ryškesnių spalvų savo namų interjere. Seniau balta spalva asocijuodavosi tik su nemalonia ligoninių aplinka, o dabar dažyti savo kambario sienas sniego baltumo spalva tapo įprasta. Tiems, kurie norėjo šiek tiek įvairumo pilka spalva tapo saugiu pasirinkimu. Ne paslaptis, kad pilka yra iš tiesų lengvai derinama spalva. Prie jos puikiai derės skirtingų raštų ar tekstūrų audiniai. Vis dėlto, melancholiški pilki namai pagaliau yra išstumiami iš populiarumo viršūnės. Šį sezoną patariama namus pagyvinti šiltais tonais. Jeigu bijote eksperimentuoti su ryškiomis spalvomis verčiau rinkitės pastelinius atspalvius. Kokybiškos interjero dizaino paslaugos šiais metais gali tapti dar populiaresnės, nes tikėtina, kad augs poreikis į namų erdves įnešti žaismingesnių detalių.

Masyvūs šviestuvai

Jau kuris laikas didėjo ypač masyvių, puošnių šviestuvų pasirinkimas. Iš rinkos pamažu buvo išstumiamos dailios naktinės lempos ar žibintai, kurie namų erdvei suteikė jaukumo. Dideli kabantys šviestuvai yra tobulas pasirinkimas didelėms erdvėms apšviesti. Deja, bet daugelis įrengdamas savo namus neįvertina savo kambario dydžio ir pasirenka per stambius apšvietimo šaltinius. Verta atsiminti, kad virš valgomojo stalo kabantis šviestuvas neturėtų būti už jį didesnis. Taip iškraipome erdvės mastelį ir jis neatrodo skoningai. Taip pat, dideli šviestuvai su kabančiais akcentais nėra labai praktiški. Niekas nenori nuolat jaudintis ar nekliudys kabančio šviestuvo ir jo nesudaužys. Dėl šios priežasties, prieš planuojant skirtingų kambarių dizainą verta pasikonsultuoti su savo srities specialistais. Daugiau apie namo erdvių interjerą rasite apsilankę: https://www.cledemaison.lt/lt/vonios-kambario-interjero-dizainas

Atviros lentynos

Atvirų lentynų koncepcija iki šiol naudoja daugelis žmonių. Taip siekiama sukurti atvirumo ir erdvės jausmą, kuris labai reikalingas mažuose būstuose. Vis dėlto, netvarkingai sukomponuotos tokios lentynos nėra funkcionalios ir veikia daugiau kaip puošmena. Dėl šios priežasties, šiais metais vėl išpopuliarėjo vientisos ilgos lentynos ar spintelės į kurias galima patogiai sukrauti daug daiktų.

Žaluma

Augalai yra puikus būdas į namus įnešti daugiau spalvų, gyvybės. Įprasta, kad augaliją savo namuose gausiai naudoja žmonės, kurie gyvena daugiabučiuose ir stokoja žalių erdvių savo rajone. Augantis ekologijos judėjimas paskatino didesnį augmenijos naudojimą parduotuvėse, biuruose ir kitose vietose. Didelis žalumos kiekis interjero dizaine jau nieko nebestebina, todėl tikėtina, kad jis pamažu nyks dėl žmogaus noro į namus įnešti daugiau naujovių.

 

Taip pat skaitykite: