,

Neleiskite žiemai tapti jūsų priešu – stiprinkite imunitetą

Šiemet žiema maloniai apgaubė Lietuvą balta skraiste, o stebuklingos nuotaikos neabejotinai prideda ruošimasis šventėms, jaukūs pasisėdėjimai prie arbatos puodelio ir šeimos narių juokas. Deja, žiemos pasaką gali apkartinti šaltajam sezonui būdingas peršalimas bei kitos viršutinių kvėpavimo takų ligos. Kodėl vyresniame amžiuje imunitetas silpsta greičiau ir kaip jį sustiprinti – dalijamės straipsnyje.

Ligos renkasi silpnesnius

Imuninė sistema susideda iš kelių skirtingų tipų ląstelių ir baltymų, kurie kartu saugo organizmą nuo įvairių infekcijų bei kitų ligų. Sakoma, kad šios labiausiai kimba prie vaikų ir senjorų – taip yra dėl to, kad šių grupių imuninė sistema arba dar nespėjusi iki galo susiformuoti, arba galimai jau nusilpusi.

Žmonėms senstant, jų imuninė sistema yra veikiama tam tikrų pokyčių – gyvenimo būdo, įpročių, gretutinių susirgimų. Vyresnio amžiaus žmonės neretai mažiau juda, kartais pamiršta pasirūpinti sveika mityba, be to, senjorai dažniau serga lėtinėmis ligomis – diabetu, širdies ir kraujagyslių susirgimais, nutukimu – pastarosios gali gerokai susilpninti organizmo imuninę funkciją.

Kaip save apsaugoti?

Norint sustiprinti savo imuninę sistemą, būtina veikti prevenciškai. Ne paslaptis, kad pirmas žingsnis, kurį rekomenduoja specialistai –  atkreipti dėmesį į savo gyvenimo būdą: subalansuoti mitybą, padidinti suvalgomų daržovių, vaisių, gerųjų riebalų kiekį, taip pat gerti daugiau vandens bei reguliariai mankštintis. Žalingi įpročiai irgi nemažai prisideda prie organizmo silpimo, todėl patartina vengti alkoholio, tabako gaminių, riboti suvartojamą kavos, cukraus kiekį.

Ne veltui kalbama ir apie tai, kad daugelio ligų priežastis – stresas. Deja, jo išvengti ne visada pavyksta, tačiau galime padėti savo kūnui geriau atsistatyti po patirto nerimo – daugiau laiko skirti poilsiui, kokybiškam miegui ar mėgstamai veiklai. Sumažinti stresą gali padėti mankštos, joga, kvėpavimo pratimai ar meditacija.

Skirkite daugiau dėmesio higienai – dažniau plaukite rankas su muilu ir vandeniu, naudokite rankų dezinfekantą, taip pat esant poreikiui dezinfekuokite paviršius, pavyzdžiui, darbe. Kad išvengtumėte mikrobų plitimo, venkite artimo kontakto su sergančiais žmonėmis – neikite į susitikimus, rekomenduokite prastai besijaučiančiam kolegai padirbėti iš namų, jeigu yra tokia galimybė.

Papildomos priemonės iš gamtos

Atėjus šaltajam sezonui organizmas siunčia ženklus, kad yra nusilpęs? Tuomet būtinai apsvarstykite galimybę jį sustiprinti maisto papildais, sudėtyje turinčiais  imunitetui naudingų veikliųjų medžiagų.

GoImmune Strong – unikalus produktas, sukurtas specialiai peršalimo sezonui. Papildo sudėtyje gausu natūralių veikliųjų medžiagų: Brazilijos žaliojo propolio miltelių, balamedžio žievės ekstrakto, alyvmedžio lapų ekstrakto, cinko ir seleno. Mokslinių tyrimų rezultatai rodo, kad GoImmune Strong papildas* gali būti naudojamas kaip papildoma priemonė kartu su antibiotikais, kovojant su įvairiomis kvėpavimo takų infekcijomis.

Cinkas ir selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Balamedžio žievės ekstraktas, alyvmedžio lapų ekstraktas, cinkas ir selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, taip pat balamedžio žievės ekstraktas padeda apsaugoti organizmą nuo neigiamų išorinių veiksnių.

GoImmune Strong išsiskiria stipriu poveikiu, todėl jo nereikia ilgai vartoti. Papildą patariama rinktis tada, kai iškyla grėsmė susirgti dėl aplink sklandančių virusų, taip pat jis tinka ir tuomet, kai jau jaučiate peršalimo simptomus. Profilaktikai rekomenduojama vartoti po vieną kapsulę per dieną, o jei jau pagriebė virusas – tuomet po dvi kapsules per dieną, žinoma, užgeriant stikline vandens. GoImmune Strong tinkamas tik suaugusiesiems, viena – 20 kapsulių – pakuotė sudaro visą kursą, kurį išgėrus rekomenduojama padaryti pertrauką.

Mylėkite savo organizmą ir mėgaukitės visais metų laikais!

*Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Taip pat skaitykite: