,

2021-ųjų tvariausioji senjorė Virginija: „Norisi anūkams bei proanūkiams išsaugoti kuo daugiau gamtos išteklių!“

Sparčiai įsibėgėjant rudeniui, žurnalas „60+“, kaip ir kasmet, skelbia apie prasmingą iniciatyvą „Metų senjoro rinkimai 2022“, kurioje dalyvių laukia galimybė patikinti, kad Lietuvos senjorai – aktyvūs, drąsūs ir inovatyvūs.

Spalis – senjorų mėnuo, tad kviečiame jus dalyvauti konkurse, papasakoti apie savo veiklas bei laimėti galimybę tapti žurnalo „60+“ gruodžio numerio viršelio veidu! Taip pat lauks daugybė kitų vertingų prizų: kelionės į šiltus kraštus, galimybė pasilepinti Lietuvos kurortuose įsikūrusiuose SPA bei piniginiai apdovanojimai. Praėjusių metų dalyviai perduoda estafetę naujiems herojams ir skatina nepraleisti puikios progos pristatyti savo veiklas!

Nedrąsūs žingsniai konkurso link ir slaptas šeimos palaikymas

„Metų tvariausia senjorė 2021“ Virginija

2021-ųjų metų tvariausios senjorės titulą pelniusi Virginija teigia, kad, sužinojusi apie rinkimus, labai panoro juose sudalyvauti, tačiau iš pradžių buvo truputėlį nedrąsu: „Kai pamačiau paskelbtą konkursą, susidomėjau, tačiau dvejojau… Mane padrąsino žinia apie tai, kad jame dalyvauja keli trečiojo amžiaus universiteto studentai. Tuomet pamaniau – kodėl gi ne? Reikia pabandyti ir man!“
Moteris dalinasi, jog apie savo dalyvavimą nepasakojo net šeimai. „Kai man paskambino Dailės fakulteto dekanė ir pranešė apie laimėjimą, negalėjau patikėti. Svarsčiau – iš kur gi tiek palaikymo? Juk niekas nežinojo… Sūnus apie mano laimėjimą sužinojo tik man patekus į televiziją, kai reikėjo mane ten nuvežti“, – prisimena pašnekovė. Pasirodo, kad artimieji, vis dėlto, Virginiją palaikė tyliai. „Anūkas prasitarė, kad kažkur pamatė konkursą, uoliai balsavo ir ragino tai daryti savo draugus“, – šypteli Virginija.

 

Pergalę atnešė meilė gamtai ir ekologiškos idėjos

Virginijos darbai

Nominacijoje „Metų tvariausia“ nugalėjusi senjorė gyvenime vadovaujasi požiūriu, kad reikia jausti pagarbą gamtai, nešvaistyti ir, jeigu įmanoma, daiktus bei žaliavas panaudoti kelis kartus. „Norisi anūkams bei proanūkiams išsaugoti kuo daugiau gamtos išteklių“, – dalijasi moteris. Panaudotos dėžės, buteliai, maišeliai ar kitos pakuotės bei seni rūbai senjorės rankose virsta nuostabiais rankdarbiais, ne tik puošiančiais jos ar artimųjų namus, bet ir eksponatais įvairiose parodose.
Virginija džiaugiasi, kad tvarumo idėjomis gali drąsiai dalintis ir su jaunimu: „Turime ko vieni iš kitų pasimokyti. Mano šeima, pavyzdžiui, žino, kad namuose likus kokioms nereikalingoms dėžutėms ar pakuotėms, jas galima atvežti man – aš jas tikrai panaudosiu ir pamokysiu vaikus bei anūkus, kaip jas galima pritaikyti. O šie su manim mielai pasidalina tvarumo naujienomis ar inovacijomis. Džiugu, kad bendraminčių ratas tik plečiasi!“

Blogiausia tokiame amžiuje – užsidaryti savyje

Įspūdžiais apie konkursą besidalijanti Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto studentė skatina ir kitus pasinaudoti projekto „60+“ suteikta galimybe parodyti savo veiklas, susipažinti su kitais aktyviais senjorais bei laimėti puikių prizų! „Aš šiandien vis dar kasdien žiūriu į savo apdovanojimą ir šypsausi, nes išdrįsau sudalyvauti“, – atvirauja Virginija. Ji papildo: „Blogiausia, ką galime veikti tokiame amžiuje – užsidaryti savyje. Reikia nenustoti domėtis, visur dalyvauti bei džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka!“

Tapkite „Metų senjoru 2022“

Esate vienas iš aktyvių ir energingų senjorų, kuriam amžius – nėra nei stabdis, nei riba? Dalyvaukite atrankoje ir papasakokite apie jūsų spalvingą gyvenimą! Gausite galimybe tapti žurnalo „60+“ gruodžio numerio viršelio veidu bei jūsų lauks daugybė puikių prizų: kelionės, galimybė pasilepinti Lietuvos kurortuose įsikūrusiuose SPA bei piniginiai apdovanojimai. Registracija ir kandidatūrų teikimas tęsis iki spalio 28 d. Tereikia atsiversti https://60plius.lt/metu-senjoro-rinkimai-2022/ puslapį, pasirinkti norimą nominaciją ir pateikti trumpą informaciją apie save: vardą, pavardę, kontaktinius duomenis, nuotrauką ir jūsų veiklos pasakojimą. Jūsų anketų lauksime iki spalio 28 d.!

 

Taip pat skaitykite: