,

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMUS PLAUKŲ FORMAVIMO PRIETAISUS?

Moteriški kvepalai iš bigbox.lt – aukšta kokybe pasižymintys garsių gamintojų kvepalai, nepaliekantys abejingų net ir išrankiausių dailiosios lyties atstovių. Sakoma, kad tinkamai parinkti kvepalai ne tik padeda atskleisti moters žavesį, bet ir tobulai užbaigia kiekvieną įvaizdį, nepriklausomai nuo to, ar tai kasdienis, ar šventinis įvaizdis. Tobulam kasdieniam bei šventiniam įvaizdžiui sukurti reikia ne tik tinkamų rūbų, avalynės, aksesuarų, jau minėtų kvepalų, bet ir tinkamos šukuosenos. Norimą šukuoseną nesunkiai galite pasidaryti ir pati. Tam Jums prireiks tik fantazijos bei, žinoma, tinkamų plaukų formavimo prietaisų

Plaukų formavimo prietaisų įvairovė

 

Plaukų džiovintuvai, fenai, tiesintuvai, garbanojimo žnyplės ir kt. – tai plaukų formavimo prietaisai, pasižymintys skirtinga paskirtimi bei funkcionalumu. Norint sukurti tobulą šukuoseną, žinoma, nėra būtina turėti visų minėtų prietaisų, tačiau bent keleto jų tikrai prireiks.

 

Plaukų džiovintuvai bei fenai – populiariausi prietaisai

 

Visi plaukų džiovintuvai iš esmės atlieka tą pačią funkciją, tačiau tai nereiškia, kad visi šio prietaiso modeliai yra vienodi. Plaukų džiovintuvai, visų pirma, skiriasi karščio bei greičio padėčių bei antgalių skaičiumi. Visų antra, šiai plaukų formavimo priemonių kategorijai priskiriami prietaisai, priklausomai nuo modelio, gali turėti difuzorių. Ši džiovintuvo atšaka yra skirta tam, kad plaukų šaknims suteiktų apimties, o garbanoms – fiksacijos. Negalima pamiršti ir keramikos technologijos, kuri yra naudojama kai kuriuose džiovintuvų modeliuose. Keramikos technologija džiovinamiems plaukams suteikia blizgesio bei apsaugo plaukus nuo pažeidimų. Turmalino technologija garsėjantys plaukų džiovintuvai pasižymi greitesniu džiovinimo procesu ir idealiai tinka sausiems, pūstis bei veltis linkusiems plaukams.

 

Plaukų tiesintuvai – prietaisai tobulai tiesiems bei glotniems plaukams

 

Plaukų tiesintuvų rūšių yra tikrai daug. Keramikiniai plaukų tiesintuvai, pavyzdžiui, pasižymi tuo, kad gerai paskirsto šilumą bei apsaugo plaukus nuo apdeginimo. Joniniai tiesintuvai yra vertinami dėl to, kad jais ištiesinti plaukai ilgiau išlieka tiesūs, nesielektrina, natūraliai spindi ir t. t.

Nepaklusniems, garbanotiems plaukams tiesinti verta rinktis tiesintuvus su infraraudonaisiais spinduliais. Šie plaukų tiesintuvai taip pat nežaloja ir nesausina plaukų bei gerina galvos odos kraujotaką. Tiesintuvai su turmalinu, kaip ir jau minėti infraraudonųjų spindulių tiesintuvai, puikiai tinka nepaklusnių plaukų tiesinimui. Šie tiesintuvai taip pat nesausina plauko, nepažeidžia jo struktūros ir neskatina plaukų skilinėjimo. Patvarumu, ilgaamžiškumu, greitu plaukų ištiesinimu pasižymi ir tiesintuvai su titanu bei nano-titano technologija. Pastarieji taip pat pasižymi tuo, kad gali palaikyti labai aukštą temperatūrą ilgą laiką.

Tiesintuvus su keratinu dažnai galima išgirsti vadinant gydomaisiais plaukų tiesintuvais. Šie tiesintuvai pasižymi tuo, kad nežaloja plauko struktūros, apsaugo bei stiprina tiesinamus plaukus.

Ieškantiems patikimų plaukų tiesintuvų, taip pat galima rinktis tiesintuvus su nefritu, tiesintuvus su Silken Touch technologija, tiesintuvus su EP technologija, vibruojančius tiesintuvus bei tiesintuvus su „plaukiojančiomis“ plokštelėmis arba veidrodinius tiesintuvus.

 

Plaukų garbanuokliai ir garbanojimo žnyplės – prietaisai įspūdingoms garbanoms sukurti

Plaukų garbanuokliai bei žnyplės – prietaisai, kuriuos verta rinktis tada, kai norima džiaugtis idealiomis garbanomis bei bangomis. Pažymėtina, kad garbanuokliai ir žnyplės yra skirtingi prietaisai. Norint laisvai krintančių, įvairių stambumo garbanų bei bangų, reikia rinktis garbanuoklius. Šis įrankis puikiai tinka storų, ilgų plaukų formavimui. Norint didelių arba mažų bandelių, įskaitant gofro bangeles, reikia rinktis garbanojimo ir gofravimo žnyples. Pažymėtina, kad naudojantis žnyplėmis, galima sukurti ženkliai daugiau skirtingų šukuosenų, negu naudojant garbanuoklius.

 

Taip pat skaitykite: