,

Valymo priemonės – kokias rinktis, kad visuose namuose vyrautų švara?

Ar galite išspręsti bet kokią netvarką, kuri jums kyla? Nesvarbu, ar kraustotės į naujus namus, ruošiatės pirmam butui, ar tiesiog inventorizuojate turimas atsargas, šie pagrindiniai valymo produktai yra būtini norint pašalinti dėmes, išsiliejimus, nešvarumus, riebalus ir daugiau. Norint, kad jūsų namai būtų švarūs, ir kad darbas būtų kuo lengvesnis, būtina turėti tinkamus įrankius. (Kažkas, ką per daug gerai žinote, jei kada nors bandėte išvalyti netvarką neturėdami tinkamų valymo priemonių.) Ir nors nėra nė vieno stebuklingo įrankio, kuris galėtų visa tai padaryti, šie esminiai dalykai užtikrins, kad įvykus netvarkai būsite apdraustas. Turint tai omenyje, čia yra keli pagrindiniai valymo įrankiai, kuriuos visada turėtumėte turėti savo namuose.

Bendrieji valymo įrankiai įvairiems paviršiams. Tinkami įrankiai gali užtikrinti tiek naudingumą, tiek patogumą. Jei pirmą kartą kaupiate būtiniausių valymo priemonių atsargas, galite įsigyti pigesnių kai kurių šiame sąraše esančių brangesnių įrankių versijas ir, kaip galite, atnaujinti.

Dulkių siurblys yra būtinas dalykas, net jei neturite kiliminės dangos. Neturite vietos ar biudžeto vertikaliam variantui? Įsigykite delninį įrenginį, dar žinomą kaip dulkių siurblys, kuris puikiai tinka probleminėms vietoms, pvz., grindjuostėms, sofoms ir slenkančių naminių gyvūnėlių kailiams, išsiurbti bet kur, kur tik jis atsiduria.

Mikropluošto šluostės. Mikropluošto šluostės yra pakankamai švelnios, kad nuvalytų visus paviršius, nepalikdamos įbrėžimų, įskaitant nerūdijantį plieną ir stiklą. Įsigykite keletą ir reguliariai skalbkite jas su rankšluosčiais, kad jos būtų švarios.

Kibiras. Jums gali neprireikti kibiro kiekvieną kartą valant, bet kai tai padarysite, džiaugsitės, kad jį turite. Kai nenaudojate jo kitiems tikslams, naudokite jį kaip dėklą valymo priemonėms laikyti ir nešiotis iš kambario į kambarį.

Šluota ir šiukšliadėžė. Bet kokia šluota padarys stebuklus, kai reikia rūpintis dulkėmis, kailiu, purvu ir viskuo, kas atsiduria ant grindų, kurios nėra kilimas. Panašiai kaip ir dulkių siurblys, ankštoms erdvėms galite įsigyti nedidelį rankinį variantą, kuris siūlo tas pačias galimybes ir reikalauja tik šiek tiek daugiau darbo.

Taip pat skaitykite: