,

Su kokias iššūkiais susidursite norėdami klijuoti plyteles patys?

Plytelių grindų įrengimas yra puikus būdas atnaujinti namų išvaizdą. Nesvarbu, kokio stiliaus plyteles pasirinksite, netinkamai padarytos plytelės turės neigiamos įtakos jūsų namų išvaizdai. Neleiskite, kad tai sustabdytų jus nuo šio „pasidaryk pats“ projekto.

Pjaudami plyteles, imkitės tam tikrų atsargumo priemonių, kad jų nesugadintumėte. Per daug sugadintų plytelių gali brangiai kainuoti. Deimantinis šlapias pjūklas yra geriausias būdas pjaustyti plyteles. Deimantinis pjūklo diskas yra abrazyvinis ir nedantytas. Prieš pjaustydami, pažymėkite plytelę pieštuku. Tam galite naudoti įprastą pieštuką. Padėkite plytelę prie tvoros ir sulygiuokite liniją su ašmenimis. Įjungę pjūklą turėsite palaukti, kol nutekės vanduo. Pjaudami naudokite lėtą tolygų spaudimą. Kai pasieksite pjūvio pabaigą, suspauskite abi puses, laikydami plyteles, kad jos nesulūžtų. Jei girdite, kad pjovimo metu ašmenys sulėtėja, vadinasi, stumiate per greitai. Kuo kietesnė pjaunama medžiaga, tuo lėčiau reikia stumti pjovimo diską.

Paklotas yra paviršius, ant kurio klijuojama plytelė. Jums reikia lygaus ir tvirto paviršiaus. Jei to neturite, jūsų plytelė nuslūgs ir vietomis įtrūks. Jei jūsų paklotas netinka, pirmiausia padėkite ploną cemento plokštę arba paviršių išlyginkite specialiu cementiniu mišiniu. Tada padėkite plytelę ant pagrindo viršaus. Jei turite tinkamas senas vinilines grindis, galite klijuoti tiesiai ant jų. Darant prielaidą, kad grindys yra pakankamai storos, kad išlaikytų plyteles. Pažiūrėkite į pagrindą ir nustatykite, kokiu atstumu vienas nuo kito yra grindų kampai. Pradėkite klijuoti nuo matomiausios vietos. Prieš klijuodami plyteles, įvertinkite koks yra visos patalpos grindų lygumas. Gal reikės išlyginti tik kelias per aukštas ar įdubusias vietas, o ne visą grindų plotą.

Netinkamas arba netinkamai paruoštas skiedinys gali sugadinti jūsų „pasidaryk pats“ plytelių klojimo projekto išvaizdą. Juk norite švarių ir lygių grindų . Sumaišykite skiedinį mentele, kol gausite žemės riešutų sviesto konsistenciją. Prieš naudodami skiedinį būtinai palikite 10 minučių. Per šį laiką, skiedinyje esantys įvairūs elementai tinkamai suformuoja skiedinio stiprumą. Prieš dirbdami, skiedinį vėl permaišykite. Praleidus šį veiksmą, bus silpnesnis skiedinys, kuris gali įtrūkti.

Daugiau informacijos ieškokite nuorodoje.

Taip pat skaitykite: