,

Praūžė jau trečiasis „60+ KINE“ nemokamas renginių ciklas

Gegužės 3 d. įvyko jau trečiasis nemokamas renginių ciklas „60+ KINE“, kurio metu senjorės buvo kviečiamos susiburti ir turiningai praleisti laiką „Kino pavasario“ festivalio filmo „Mažytė mama“ seanse, titruotame ukrainietiškai.

Janina Keparutė

Renginių ciklas šiemet vyko net 6 miestuose – Vilniaus kino teatre „Pasaka“, Kaune kino teatre „Cinamon“, „Arlekinas“ kino teatre Klaipėdoje bei „Atlantis Cinemas“ kino teatre Šiauliuose, Marijampolės kino teatre „Spindulys“ ir Utenos Kino namuose.

Renginys šiemet buvo skirtas paminėti Motinos dieną kartu su į mūsų šalį nuo karo pabėgusioms motinomis iš Ukrainos bei pastebėti hipertenzijos problemą pasaulyje ir mūsų šalyje, todėl renginio metu visi dalyviai taip pat buvo kviečiami pasimatuoti kraujospūdį ir dar kartą prisiminti, kokie kraujo spaudimo rodikliai mums praneša apie galimą grėsmę.

Živilė Kropaitė-Basiulė

Vilniuje renginio dalyvės sulaukė ypatingo svečio – žurnalistės, radijo ir televizijos laidų vedėjos Živilės Kropaitės-Basiulės, kuri pasveikino susirinkusias mamas bei pristatė naują savo knygą „Fainiausia pasauly močiutė“, kurios heroje tapo jos močiutė, buvusi partizanų ryšininkė, politinė kalinė ir tremtinė Ona Butrimaitė-Laurinienė.
Taip pat senjorėms įteiktos moksleivių dovanos – iš antrinių žaliavų pagaminti atvirukai.
Renginio organizatoriai: nemokamas žurnalas senjorams „60+“ ir kūrybinių komunikacijos projektų agentūra „Ugdanti komunikacija“.

Taip pat skaitykite: