,

Tapkite „Powerage‘ncy“ agentūros modeliu!

Fotosesijos, makiažai, dalyvavimas reklamų, o gal net ir kino filmų filmavimuose… „60+“ kviečia Jus tapti vienintelės tokios Lietuvoje „Powerage‘ncy“ agentūros modeliu ir visa tai paversti įdomiu nuotykiu!

Šioje agentūroje modelius puošia ne tik išorinis grožis, o sukaupta patirtis ir išmintis, todėl agentūros šūkis – „Amžius, kuriantis išskirtinumą“, o visi jos modeliai yra… senjorai!

Agentūros įkūrėja Laura Balčiūtė pasakoja, kad idėja kilo neatsitiktinai – ji jau ne vienerius metus dirba su įvairiais projektais, inicijuojančiais senjorų įsitraukimą į aktyvų visuomeninį gyvenimą. „Nuolatinis bendravimas ir pažintys su aktyviais, įdomiais, entuziazmo nestokojančiais senjorais parodė, jog kiekvienas gyvenimo tarpsnis yra savotiškai gražus, todėl ir savirealizacijai ribų nėra. Manau, kad tokie išskirtiniai, nestandartiniai projektai gali padėti pakeisti visuomenės požiūrį į vyresnius žmones – įrodyti, jog jie nėra nuobodūs, neįdomūs ar negalintys užsiimti vienokia ar kitokia veikla“, – įsitikinusi agentūros įkūrėja.

Laura Balčiūtė. Lauryno Martinkaus nuotr.

Ji mano, kad toks projektas ypatingai reikalingas ir patiems senjorams, siekiant padėti jiems praturtinti savo gyvenimą įdomiais iššūkiais, labiau pasitikėti savimi ir aktyviai dalyvauti darbo rinkoje.

Mes tikime, jog ši patirtis gali paįvairinti kiekvieno senjoro gyvenimą, todėl kviečiame ir Jus nebijoti kamerų ir drąsiai parodyti save. Užpildykite anketą čia iki tapkite „Powerage‘ncy“ agentūros modeliu!

Taip pat skaitykite: