,

Spalio mėnuo skirtas Jums!

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, o visas spalio mėnuo yra paskelbtas Senjorų mėnesiu. Šia proga, siunčiame Jums šilčiausius linkėjimus ir sveikinimus nuo „60+“ žurnalo komandos!

Pamenu, vaikystėje apie rudens atėjimą man pranešdavo kaimynų klevas, kuris nusidažydavo raudonai. Anuomet labai liūdėdavau, nes žinodavau, kad baigiasi vasara ir teks grįžti į mokyklos suolą bei išsiskirti su močiute, pas kurią leisdavau atostogas.

Bėgant metams mano požiūris į rudenį pasikeitė – jis manęs nebeliūdindavo, o tapo labai gražus, su visais savo ryškiai nuspalvintais medžiais.

Šakotam rudeniniam medžiui, kuris atlaikė ir audras, ir lietų, ir vėją, ir kaitrą, noriu prilyginti Jūsų, mieli senjorai, gyvenimą. Gi visokių patirčių ir išgyvenimų buvo jame – ir gėrio, ir skausmo, ir laimės, ir liūdesio ašarų…

Linkiu, kad ir toliau būtumėte tokie stiprūs ir galingi. Ir toliau griaukite stereotipus apie senatvę ir nesiliaukite įrodinėję, kad tai yra pats gražiausias, spalvingiausias laikas. Manau, kad būtent todėl spalis ir yra paskelbtas Jūsų mėnesiu!

Mintyse apkabinu kiekvieną iš Jūsų ir dėkoju už tai, kad esate, kad dalinatės savo išmintimi.

Su Jūsų švente.

Laura Balčiūtė

 

 

Mieli žurnalo skaitytojai,

nuoširdžiai sveikinu su Jūsų mėnesiu! Spalis – nuostabus laikas pasidžiaugti auksine gamta, šildytis jaukiais pokalbiais su artimaisiais, draugais ar bendraminčiais, atrasti laiko sau ir savo mintims bei svajonėms, kurios vis dar laukia būti įgyvendintos.

Linkiu neatidėlioti šitų magiškų akimirkų ir išgyventi jas pilna širdimi!

O jei ruduo pasitaikys šaltas ir lietingas, pernelyg niūrus, kad atvertumėte jam savo širdis, tai Jūs jį šildykite savo šypsenomis. Ir nepamirškite kūrybos, – dar neteko kalbinti tokio žmogaus, kuriam ji neteiktų džiaugsmo. Galvojate, kad kūrybai reikia išskirtinių meninių sugebėjimų? Klystate – reikia tik noro (ir, be abejo, pastangų) savo gyvenimą kasdien paversti gražesniu.

Būkite įkvėpimu sau patiems!

Liveta Burkšaitė

Gimstame tik vieną sykį ir senatvės dusyk nesulauksime. Kas žino, kokių stebuklų galime tikėtis čia pat už kampo? Ir kas gali paneigti, kad pasaulyje pilna tokių įstabių atradimų, kokie ir Jums dar net nesisapnavo!

Yra svaigių, saldžių kvapų ir dieviškų skanėstų! Galite mokytis naujų dalykų! Dainuoti chore ar išmokt smagių žaidimų. Galite tapti mokytojais – išmintis vertybė. O gal tiesiog norisi leisti laiką mėgstamoje draugijoje? Galite viską ir dar daugiau – tereikia atsiduoti gyvenimo ritmui. Niekada nevėlu pažvelgt į pasaulį ir kitokiu kampu.

Didžiuokitės savimi tokiais, kokie esate! Būkite su gera linkinčiais – maloniau. Gyvenkite taip, kaip visada norėjosi. Gal buvo nedrąsu – nebesvarbu. Drąsiai rizikuokite. Gali visi. Per vėlu? Nebūna! Nedvejokite. Ieškokite. Atraskite. Mėgaukitės. Džiaukitės. Mokėjimas priimti gyvenimą – duotybę – dovanoja kitą gyvenimo kokybę.

Mieli senjorai,

šiais žodžiais norisi įkvėpti Jus nesustoti gyvenimui sakyti taip: draugijai, šokiui, dainai ar kitai mėgstamai veiklai. Burkitės, mokykitės, atraskite, klausykite ir bendraukite – atitolinsite ne tik ligas, bet ir pajausite pilnatvę, ramybę ir atrasite brandaus gyvenimo grožį.

Džiaugiamės Jumis – įnešate į visų gyvenimus šviesos ir išminties. Esate geriausi gyvenimo vadovai. Didžiuokitės nuveiktais darbais!

Su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena ir Jūsų mėnesiu!

Viktorija Skutulienė

Mieli senjorai,

sveikinu Jus su Senjorų mėnesiu! Pirmiausia, noriu tarti Jums AČIŪ. Ačiū už tai, kad įkvepiate kurti. Ačiū už tai, kad skatinate ieškoti ir judėti į priekį. Ačiū už tai, kad leidžiate su Jumis pasidalinti dalele savęs. Ir ačiū už tai, kad esate!

Noriu iš visos širdies Jums palinkėti išlikti sveikais, jaunatviškais, spinduliuojančiais pozityvia energija, išmintimi ir, svarbiausia, meile sau, kuria galėtumėte dalintis ir su kitais. Prisiminkite, kad nors kiekvienas esate skirtingas, kiekvienas esate unikalus, nuostabus, neįkainojama dovana šiam pasauliui. Dar kartą dėkoju Jums ir dar kartą sveikinu su Jūsų mėnesiu!

Su meile

Ieva Kazlauskaitė-Ališauskė

 

 

 

 

 

Egzistuoja gražus ir prasmingas posakis – mokytis niekada nevėlu. Ir iš tiesų, nesvarbu, kiek Jums bebūtų metų, visada galima išmokti šį bei tą naujo – įvaldyti salsos žingsnelius, išbandyti naują stalo žaidimą ar pasinerti į kelionę po rytų virtuvę.

O galbūt dabar pats laikas išmokti atleisti, užjausti ar iš naujo pamilti?.. Linkiu, kad gyvenimas atneštų dar gausybę vertingų pamokų, gražių potyrių ir kad kiekvieną naują pradžią lydėtų drąsus žvilgsnis, geros emocijos bei artimųjų palaikymas.

Laura Šakirovaitė

Brangūs senjorai,

linkiu, kad rudens vėsa į Jūsų namus atneštų jaukumo, o širdis pripildytų vien meilės. Nebijokite šalčių – tegul prisiminimai šildo! Linkiu, kad klausydamiesi lietaus dainų, nenustotumėte šokti gyvenimo ritmu ir švęstumėte kiekvieną dieną. Tegul melodijos netyla!

Tikiuosi, kad auksiniai spalio lapai primins Jums apie per gyvenimą sukauptus patirties turtus, kuriais dalinatės su artimaisiais. Ir nepamirškite, kad dalinamas liūdesys mažėja, o dalinamas džiaugsmas – didėja.

Linkiu nebijoti dalintis liūdesiu ir dosniai dovanoti džiaugsmą. O svarbiausia, nesiliaukite švęsti – ne tik Senjorų mėnesį, bet ir gyvenimą.

Vaiva Sadauskė

Taip pat skaitykite: