Senjorai kviečiami į nemokamą renginių ciklą 7 Lietuvos miestuose: laukia kino seansas ir edukacijos

Vyresnio amžiaus žmonėms skirto nemokamo žurnalo „60+“ komanda, kartu su kūrybinių komunikacijos projektų agentūra „Ugdanti komunikacija“, jau antrus metus kviečia Lietuvos senjorus atrasti daugiau prasmingo laisvalaikio praleidimo būdų ir pristato nemokamų edukacinių renginių ciklą senjorams „60+ kine“.

Birželio mėnesį net septyniuose Lietuvos miestuose senjorų lauks ne tik išeivijos lietuvio režisieriaus Tomo Vengrio vaidybinio kino filmo „Gimtinė“ seansas, taip pat senjorai bus kviečiami susipažinti su atliekų tvarkymo alternatyvomis bei antrinio panaudojimo galimybėmis, išbandant stalo žaidimus, pagamintus iš antrinių žaliavų, ir pasitikrinti rūšiavimo žinias rūšiavimo turnyre, o geriausi rūšiuotojai – bus apdovanoti.

Lankysis 7-iuose Lietuvos miestuose

Septynių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Jonavos, Birštono, Druskininkų, Kėdainių, Ukmergės senjorai ir jų bendruomenės renginio  „60+ kine“ metu turės galimybę ir patys pristatyti savo tvarias bei kūrybiškas idėjas susirinkusiems renginio svečiams.

„Neabejoju, kad šiemet į kiną senjorai susirinks dar gausiau nei pernai. Visi esame pasiilgę renginių, laiko kartu ir aš nekantriai laukiu galimybės pamatyti jau pažįstamus ir susipažinti su naujais senjorais“, – teigia žurnalo „60+“ redaktorė Laura Balčiūtė bei priduria, kad vietų skaičius ribotas ir sparčiai mažėja, todėl ragina nedelsti registruotis.

„Labai džiaugiamės prisidėję prie šio projekto ir padovanoję mūsų senjorams galimybę apsilankyti kine. Tokie renginiai labai reikalingi, kad senjorai vėl sugrįžtų į saugų visuomeninį gyvenimą, susitiktų su bendraminčiais, praskaidrintų savo kasdienybę“, – sako „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė.

Sieks nunerti didžiausią kilimą iš antrinių tekstilės atliekų

Renginio organizatoriai teigia, kad senjorai yra linkę ne tik patys mokytis rūšiavimo subtilybių, bet ir patys savo pavyzdžiu įkvepia jaunąją kartą gyventi tvariau.

„Iš arčiau supažindinsime senjorus su pakuočių atliekų gyvavimo ciklu, atliekų perdirbimo eiga ir stadijomis, dalyviai galės paliesti bei apžiūrėti daiktus, pagamintus iš Lietuvos įmonių veikloje susidarančių perdirbtų atliekų ir originaliai menininkų panaudotų atliekų. Žinoma, laukiame ir pačių senjorų iniciatyvų, kurių tikrai bus nemažai“, – apie tai, kas laukia senjorų, pasakoja „Žaliasis taškas“ marketingo ir komunikacijos vadovė Asta Burbaitė.

Dalyviai taip pat bus kviečiami ir patys pristatyti draugiškas gamtai kūrybines veiklas, dalinsis tvaraus gyvenimo būdo idėjomis ir sieks rekordo – 7-ių miestų senjorai ners didžiausią kilimą iš antrinių tekstilės atliekų, kurį dovanos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentui. Kilimas papuoš vaikų lėlių teatro studiją „Berniukas Žirniukas“.

Kaip teigia organizatoriai, kuo daugiau aktyvių senjorų – tuo didesnis kilimas ir tuo daugiau prasmingai panaudotos nereikalingos tekstilės.

Renginių ciklą pradėsime Vilniuje, birželio 11 d., birželio 14 d. pasimatysime Birštone, birželio 16 d. – Kėdainiuose, birželio 17 d. – Druskininkuose, birželio 18 d. – Kaune, birželio 21 d. Jonavoje, o paskutinis renginys birželio 22 d. įvyks Ukmergėje.

Visas renginio vietas ir tikslų užsiėmimų bei kino seansų laiką rasite čia.

Užsiregistruoti galite el. paštu marketingas@60plius.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, tel. nr. ir miestą, kuriame dalyvausite. Renginio metu dalyvių bus prašoma pateikti galiojantį galimybių pasą.

Informacija apie kitus renginių ciklo „60+ kine“ seansus bus skelbiama interneto svetainėje www.60plius.lt ir Facebook paskyroje.

Taip pat skaitykite: