,

Sabinos Repčenkienės grožio triukai

Grožio imperijai vadovavusi Sabina Repčenkienė jau 20 metų, kartu su partneriu, yra atstovė „Sothys“ kosmetikai Lietuvoje. Taip pat verslininkė – Socialinių mokslų kolegijos Estetinės kosmetologijos studijų programos vadovė bei dėstytoja, tad nieko keisto, jog net ir būdama 66-erių visą gyvenimą grožio srityje dirbusi moteris atrodo fantastiškai – ji visuomet pasitempusi, elegantiška ir švytinti. Kaip tai pavyksta?

Kokia jūsų asmeninė grožio taisyklė?

Gera nuotaika ir šypsena. Nors gyvenime būna visko.

Žinoma dizainerė Coco Chanel yra pasakiusi: „Moteris, kuri nenaudoja kosmetikos, pernelyg gerai apie save galvoja“. Ar pritartumėte šiam posakiui?

Šis posakis tikrai tinkamas, man jį nuolat kartoja dukros ir mano bičiulės. Visgi, nors veido priežiūros kosmetiką naudoju nuolatos, dekoratyvinės kosmetikos naudoju labai mažai. Į renginius bei šventes be elementaraus makiažo neinu – tiesiog šventinis rūbas be kosmetikos man niekaip nedera.

Ką manote apie majonezo, avokadų ir kitas natūralių ingredientų kaukes? Ar jos gali būti veiksmingos?

Žinote, daug ką esu mėginusi, tačiau rezultato nepamačiau jokio, todėl nelabai tikiu tik natūralių produktų poveikiu ir į pagalbą pasitelkiu profesionalią kosmetiką.

Koks jūsų mėgstamiausias grožio ritualas?

Mano grožio ritualai jau daugelį metų tie patys. Ryte būtinai veidą masažuoju su dviem ledukais iš petražolių arba žaliosios arbatos. Tuomet seka kremo paakiams ir veidui eilė – be jų niekaip negalima apsieiti. Vakare  būtinai demakiažas, net jeigu makiažo ir nebuvo – veidą tinkamai nuvalyti ir prisotinti kremais tiesiog būtina. Kai turiu daugiau laiko, per išeigines dienas, pasilepinu ir neskubiais ritualais – kūno šveitimas su pilingu, žvakės ir muzika vonioje, tada, žinoma, vėl kremas. Geros 1,5 val. tik sau vienai daro tikrus stebuklus.

Kaip su metais keičiasi odos priežiūra?

Žinoma, su metais oda reikia rūpintis atidžiau ir rinktis rimtesnio poveikio priemones. Stengiuosi kartą per savaite pasidaryti veido masažą. Manau, nemažai moterų daro klaidą manydamos, kad galima viską pasidaryti pačioms ir renkasi priemones be specialisto konsultacijų arba netgi galvoja, jog galima apsieiti be veido priežiūros priemonių. Atvirkščiai – su amžiumi oda reikia rūpintis tik dar labiau. Kiekvienai brandžios odos savininkei reikalingas drėkinimas, veido pilingas ir kaukės.

Ar laikotės dietų ar kokio nors mitybos režimo?

Mitybos režimo nesilaikau jokio, o dietas turbūt išmėginau visas. Deja, nesu rėmų žmogus ir  nepriimu to jokiu pavidalu, net ir mitybos ribojimais. Aišku, nėra taip, kad visiškai neprisilaikau – nors ir labai mėgstu, bet vakarais atsisakau pyragų ir šokolado. Jais pasilepinu ryte.

Esate tikras elegancijos pavyzdys. Kaip jums tai pavyksta?

Gerai žinau, kad stilistai daro stebuklus, tačiau aš pati rūbų perku tikrai nedaug ir labai kritiškai žiūriu į veidrodį.

Kokia jūsų energijos paslaptis?

Tibeto mankšta, meditacijos, gera nuotaika ir, žinoma, bendravimas su artimaisiais, kad ir nuotoliniu būdu. Labai svarbu džiaugtis kiekviena diena, kad ir kas benutiktų. Iš kiekvienos beviltiškos padėties yra išeitis, o gal ir visos trys.

Iveta Leščinskaitė

Taip pat skaitykite: