Skelbiame konkurso „Senjorai nešvaisto“ nugalėtojus

Dėkojame visiems dalyviams, pasidalinusiems puikiomis idėjomis, kaip nešvaistyti, ir savo asmeniniu pavyzdžiu skatinantiems kitus saugoti mus supančią aplinką.

Skelbiame nugalėtojus

Konkurso nugalėtoja išrinkta Marijona Simanavičienė. Senjorė iš atliekų gamina dekoracijas – iš stiklo butelių, senų maišų, karolių, suplyšusių pėdkelnių ji daro gėlės ir dekoruoja vazas.

„Kūrybiškumas“ – Vyktautas Tamašauskas, kuris savo kūriniams panaudoja senus žurnalus, panaudotas  įvairaus dydžio dėžes, plastmasinius augalų vazonėlius, akmenis.

„Praktiškumas“ – Daiva Petrauskė, kurianti iš senų įrankių, rakandų, jų dalių, senos medienos, indų duženų, senų baldų.

„Daugkartiškumas“ – Elena Barauskienė, kuri naudoja senus drabužius, vaisių kauliukus, ledų pagaliukus, kartoną, augalų likučius, senas pupeles, plastmasinius indelius ir kuria naujus daiktus, suvenyrus, o iš senų drabužių, kuria nuostabaus grožio rankdarbius.

„Nešvaistanti organizacija“ – Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centras „Atgaiva“. Šiame centre senjorai iš baldų įmonių aukojamų audinių atraižų daro rankdarbius, kurie yra dovanojami sergantiems vaikams, neįgaliesiems ir kitoms socialiai pažeidžiamoms grupėms.

Sveikiname nugalėtojus!

Taip pat skaitykite: