„60+ KINE“ Klaipėdoje – ir gausus būrys jaunimo

Po karantino gyvo bendravimo išsiilgę klaipėdiškiai rinkosi į renginį „60+KINE“, kurio metu po atviru dangumi stebėjo prestižiniais kino apdovanojimais įvertintą ispanų kino grando Pedro Almodovaro juostą „Skausmas ir šlovė“, mėgavosi renginio rėmėjų vaišėmis, dovanomis bei šokių studijos „Zouk Alegria“ trenerės Giedrės Milašienės šokių pamokomis.

Prieš pat filmo seansą, renginio svečiams buvo pristatytas ir Pasaulinės lyderystės konferencijos projektas „Tyli lyderystė“, kurio tikslas atskleisti visuomenei retai žinomus, tačiau savo kilniais darbais kitų gyvenimus keičiančius ir įkvepiančius tylius lyderius.

Bilietai į „60+“ renginius – nemokami

Nemokamo žurnalo senjorams „60+“ įkūrėja bei vasaros renginių „60+ KINE“ idėjos autorė Laura Balčiūtė džiaugėsi, kad prie turiningo Klaipėdos senjorų ir ne tik laisvalaikio prisidėjo vietos verslas, dovanodamas nemokamus bilietus į renginį. „Noriu padėkoti prekybos centrui „Iki“, farmacijos kompanijai „Servier“ ir kitiems partneriams, kurie dovanojo nemokamus bilietus į renginį. Net neabejoju, kad suvieniję jėgas, galime sukurti daug gražių ir puikių projektų mūsų senjorams nemokamai“, – teigė L. Balčiūtė.

Saugant senjorus – renginiai po atviru dangumi

Kaip teigia organizatoriai, renginius po atviru dangumi organizuoti nuspręsta dėl saugumo, o mažesni šalies miestai organizuoti renginius „60+ KINE“ pasirinkti taip pat neatsitiktinai.

„Praėjus įtemptam karantino laikui nusprendėme vasaros renginius surengti ir mažesniuose Lietuvos miestuose, kur pramogų ir veiklos senjorams yra kur kas mažiau. Renginiai po atviru dangumi pasirinkti dėl senjorų saugumo, norėjome būti užtikrinti, kad mūsų renginiai yra visiškai saugūs. Lauke saugumą užtikrinti – paprasčiau“, – teigė kūrybinės agentūros „Ugdanti komunikacija“ vadovė Karolina Barišauskienė.

Nors „60+ KINE“ renginiai skirti senjorams, tačiau palaikyti jiems kompaniją kviečiami ir įvairaus amžiaus jų artimieji. Liepos mėnesio renginiai „60+ KINE“ jau įsibėgėjo. Kino seansai jau vyko Marijampolėje, Panevėžyje, Tauragėje, Pajūryje, Mažeikiuose, Klaipėdoje, liepos 29 d. renginys vyks Alytuje. Kiekviename mieste senjorų laukia po 200 nemokamų bilietų. Kiekviename mieste senjorams po 80 nemokamų bilietų dovanoja prekybos centras „Iki“.

Nuotraukų autorė: Jūratė Čiakienė