Tauragėje – šokiai, kinas, dovanos ir vaišės

Šį trečiadienį į Tauragės Vasaros estradą susirinko gyvo bendravimo išsiilgę tauragiškiai, kurie po atviru dangumi stebėjo prestižiniais kino apdovanojimais įvertintą ispanų kino grando Pedro Almodovaro juostą „Skausmas ir šlovė“, mėgavosi renginio „60+ KINE“ rėmėjų vaišėmis, dovanomis bei šokių pamokomis su „Dance Life“ šokių studijos vadovu ir mokytoju Justu Bareišiu.

Renginys Vasaros estradoje šokių mokytojo J. Bareišio šokių – tvisto, merengo ir bačatos pamokoms abejingų neliko. Šoko tiek senjorai, tiek ir jaunimas.

Nuotaikingai pašokę, susirinkusiems buvo pristatytas ir Pasaulinės lyderystės konferencijos projektas „Tyli lyderystė“, kurio tikslas atskleisti visuomenei retai žinomus, tačiau savo kilniais darbais kitų gyvenimus keičiančius ir įkvepiančius tylius lyderius. Vienas tokių minėto projekto herojų, kuris buvo pristatytas Tauragėje – drožėjas, menininkas Nerijus Alšauskas.

Nemokamo žurnalo senjorams „60+“ įkūrėja bei vasaros renginių „60+ KINE“ idėjos autorė Laura Balčiūtė džiaugėsi, kad prie turiningo Tauragės senjorų ir ne tik laisvalaikio prisidėjo vietos verslas, dovanodamas nemokamus bilietus į renginį. „Noriu padėkoti Tauragės odontologijos centrui, kuris padovanojo senjorams nemokamus bilietus į renginį. Tikiu, kad suvieniję jėgas, galime sukurti daug gražių ir puikių projektų mūsų senjorams“, – teigė L. Balčiūtė.

Renginiai po atviru dangumi

Kaip teigia organizatoriai, renginius po atviru dangumi organizuoti nuspręsta dėl saugumo, o mažesni šalies miestai organizuoti renginius „60+ KINE“ pasirinkti taip pat neatsitiktinai.

„Dar šių metų pradžioje Kaune organizuotas pirmasis „60+ KINE“ renginių ciklo kino seansas sulaukė didžiulio pasisekimo. Į Kauną autobusais vyko senjorai net ir iš kitų miestų, todėl, praėjus įtemptam karantino laikui, nusprendėme vasaros renginius surengti ir mažesniuose Lietuvos miestuose, kur pramogų ir veiklos senjorams yra kur kas mažiau“, – teigė kūrybinės agentūros „Ugdanti komunikacija“ vadovė Karolina Barišauskienė.

Nors „60+ KINE“ renginiai skirti senjorams, tačiau palaikyti jiems kompaniją kviečiami ir įvairaus amžiaus jų artimieji. Liepos mėnesio renginiai „60+ KINE“ jau įsibėgėjo. Kino seansai jau vyko Marijampolėje, Panevėžyje, Tauragėje, o liepos 16 d. lankysis Šilalėje, liepos 22 d. – Mažeikiuose, liepos 23 d. – Klaipėdoje, liepos 29 d. – Alytuje.

Kiekviename mieste senjorų laukia po 80 nemokamų bilietų, kuriuos dovanoja prekybos centras „Iki“.

Daugiau informacijos apie „60+ KINE“ renginius: https://www.60plius.lt/2020/07/02/sugrizta-60-kine/

Nuotraukų autorė – Lina Buchlickaja Lauciuvienė