Renginyje „60+ KINE“ Panevėžyje – ir šokiai

Panevėžio kultūros ir poilsio parke rinkosi gyvo bendravimo išsiilgę panevėžiečiai, kurių laukė prestižiniais kino apdovanojimais įvertinta ispanų kino grando Pedro Almodovaro juosta – „Skausmas ir šlovė“, renginio „60+ KINE“ rėmėjų vaišės, dovanos bei zumbos instruktorė Gabrielė Stankutė Burlingė.

Prieš kino seansą susirinkę svečiai su malonumu mokėsi zumbos šokio judesių, vaišinosi, fotografavosi ir bendravo vieni su kitais.

Nemokamo žurnalo senjorams „60+“ įkūrėja bei vasaros renginių „60+ KINE“ idėjos autorė Laura Balčiūtė pasakoja, jog karantino laikotarpis niekam nebuvo lengvas, tačiau senjorai saugoti ir stebėti savo sveikatą turėjo dar atidžiau. „Senjorai turėjo saugotis koronaviruso ir likti namuose dėl jų pačių saugumo, tačiau šiandien jau drąsiai galime pakviesti juos į atviras erdves susitikti su savo bendraminčiais ir turiningai praleisti laiką kartu žiūrint gerą filmą“, – sako renginyje kiekvieną atėjusį šiltai pasitikusi L. Balčiūtė.

Net 7 Lietuvos miestuose visą liepos mėnesį renginyje „60+ KINE“ senjorai gali iš pirmų lūpų išgirsti apie Pasaulinės lyderystės konferenciją bei projekto #TyliLyderystė herojus, kurie yra retai visuomenei žinomi, tačiau savo kilniais darbais kitų gyvenimus keičiantys ir įkvepiantys tylūs lyderiai.

Renginiai po atviru dangumi

Dėl senjorų saugumo nuspręsta renginį organizuoti po atviru dangumi. Kaip teigia renginio organizatoriai, gana netradiciniai ir mažesni šalies miestai organizuoti renginius „60+ KINE“ pasirinkti taip pat neatsitiktinai.
„Dar šių metų pradžioje Kaune organizuotas pirmasis „60+ KINE“ renginių ciklo kino seansas sulaukė didžiulio pasisekimo. Į Kauną autobusais vyko senjorai net ir iš kitų miestų, todėl, praėjus įtemptam karantino laikui, nusprendėme vasaros renginius surengti ir mažesniuose Lietuvos miestuose, įvairiuose Lietuvos kampeliuose“, – teigė kūrybinės agentūros „Ugdanti komunikacija“ vadovė Karolina Barišauskienė.

Nors „60+ KINE“ renginiai skirti senjorams, tačiau palaikyti jiems kompaniją kviečiami ir įvairaus amžiaus jų artimieji. Liepos mėnesio renginių „60+ KINE“ tik įsibėgėja ir kviečia susitikti liepos 15 d. Tauragėje, liepos 16 d. – Šilalėje, liepos 22 d. – Mažeikiuose, liepos 23 d. – Klaipėdoje, liepos 29 d. – Alytuje. Kiekviename mieste senjorų laukia po 80 nemokamų bilietų, kuriuos dovanoja prekybos centras „Iki“.

Daugiau informacijos apie „60+ KINE“ renginius: https://www.60plius.lt/2020/07/02/sugrizta-60-kine/