,

Sena suknelė – nauji deriniai

„Kiekvienos moters apranga pasakoja savą istoriją“, – teigia žinoma stilistė Viktorija Šaulytė, kuri moko moteris išlikti stilingomis ir atsakingomis mados vartotojomis.

Vasario 5 d. senjorams skirtame renginyje „60+ KINE“, kuris vyks kino centre „Cinamon“ Kaune, beveik dviems šimtams susirinkusių senjorių stilistė V. Šaulytė dalins patarimus, kaip savo seną ir pabodusią suknelę prikelti naujam gyvenimui.

„Labai laukiu šio susitikimo, kurio metu žadu su žaviomis Kauno bei kitų miestų senjorėmis pasidalinti patarimais, kaip vėl įsimylėti savo senas sukneles ir kartu pademonstruoti stilingus derinius, suknelių atnaujinimo galimybes. Tiesa, mano modeliais taps gerai visuomenei žinomos senjorės, todėl visų susirinkusių laukia šiokia tokia intriga“, – su šypsena kalbėjo V. Šaulytė, kuri sutiko atskleisti keletą suknelės atnaujinimo patarimų ir portalo skaitytojams.

Viktorija Šaulytė

Viktorija Šaulytė. L. Norinkevičiūtės nuotr.

Sena suknelė – nauji deriniai

Stilistė V. Šaulytė sako, kad moterys, vos sužinojusios, kad artėja svarbi šventė, neretai skuba į parduotuvę ieškoti naujos suknelės. Anot stilistės, reiktų neskubėti, nes dažnai nauji atradimai slypi toje pačioje moters spintoje, o kai kada – jos vaizduotėje. Tad pirmiausiai reiktų atidžiai peržiūrėti savo senas sukneles ir išbandyti naujus derinius.

„Pavyzdžiui, jeigu suknelė jums atsibodusi – ant jos galite užsivilkti švarką ir apsijuosti dirželį. Tuomet suknelė taps tik motyvu jūsų visame susikurtame įvaizdyje. Dar vienas gana paprastas sprendimas – jeigu suknelės viršus nėra labai puošnus, galite užsivilkti laisvesnį megztinį ir apsijuosti jį diržu. Tuomet pamatysite, kaip tą patį drabužį galite vilkėti įvairiomis progomis“, – tvirtina stilistė.

Anot V. Šaulytės, aksesuarai ir nauji akcentai – tai dar vienas puikus sprendimas, norint prikelti savo seną suknelę naujam gyvenimui.

„Pasiriškite skarelę arba įsisekite sagę, apsiaukite kitokius batelius ir pasidažykite kitokia spalva lūpas nei įprastai – kartais suknelei reikia tik vieno kito naujo prieskonio, kad ją vėl įsimylėtumėte. Na ir dar vienas patarimas – visą dėmesį galite nukreipti į avalynę. Pavyzdžiui, pasirinkusios ryškesnius ar ilgaaulius batus kaip akcentą, nukreipsite dėmesį nuo suknelės ir ji nebus pagrindinis akcentas, kuriant jūsų įvaizdį“, – patarimais dalijasi V. Šaulytė.

Dar daugiau stilistės Viktorijos Šaulytės stiliaus patarimų moterims – jau šių metų vasario 5 d. senjorams skirtame renginyje „60+KINE“.

DAUGIAU APIE RENGINĮ

Nemokamas žurnalas senjorams „60+“ ir kino centras „Cinamon“ nori suteikti galimybę senjorams atrasti dar daugiau prasmingo laisvalaikio praleidimo būdų ir nuo vasario 5 d. pradeda ypatingą renginių ciklą „60+ KINE“. Tai išskirtiniai kino seansai, kurių metu senjorai už simbolinį mokestį yra kviečiami turiningai praleisti laiką renginyje su vaišėmis, renginio draugų dovanomis, projektą palaikančių lektorių pranešimais gyvenimą praskaidrinančiomis temomis.

Planuojama, kad tokie išskirtiniai kino seansai senjorams vyks kas du mėnesius skirtinguose Lietuvos miestuose.

Apie projektą „60+ KINE“:
https://www.60plius.lt/2020/01/15/kvieciame-senjorus-i-kina/

BILIETŲ NEBĖRA!

Taip pat skaitykite: