2020-ųjų metų horoskopas

Net didžiausi skeptikai paslapčia domisi astrologų prognozėmis, tad TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ astrologė Palmira Kelertienė atskleidė, kas gi laukia kiekvieno mūsų naujais 2020-iais metais.

Avinams – kontrastinis dušas

Po Avino ženklu gimusiųjų laukia labai intensyvūs, įdomūs ir intriguojantys metai. Anot astrologės, bus visko – kontrastinis dušas garantuotas. Beveik visus metus avinų ženklo žmonės į viršukalnes kops be jokių apsaugų, juos ves tik dvasios jėga ir tikėjimas pergale. „Patarčiau labai susitelkti, sausis Avinams dar yra palankus, tad svarbiausias metų užduotis ir darbus reikėtų planuotis pačiai metų pradžiai, vėliau palengva prasidės problemėlės“, – pasakoja astrologė P. Kelertienė, paguosdama, kad šis metas baigsis spalio pabaigoje, tad lapkritis ir gruodis atneš tikrąsias pergales ir po Avino ženklu gimusieji gaus tai, ko siekė visus metus.

Jaučiams – romantika ir sėkmė

Po jaučio ženklu gimusieji galės lengviau atsipūsti – jų laukia be galo romantiški ir sėkmingi metai, jiems, anot laidos viešnios Palmiros, seksis viskas, ypač – toli nuo namų. „Jei ieškote savo antrosios pusės, ją ko gero, taip pat sutiksite toli nuo namų. Jaučiams seksis visose gyvenimo srityse. Jei sumanėte kažką naujo, galite to imtis drąsiai. Jei atsibodo senasis darbas – keiskite jį, tikrai rasite žymiai geresnę vietą“, – drąsina po Jaučio ženklu gimusiuosius astrologė, primindama, kad šis išskirtinai palankus metas truks iki spalio pabaigos.

horoskopas

Dvyniai – ties praraja užmerktomis akimis

Po Dvynių ženklu gimusiems žmonėms astrologė palinkės kuo daugiau optimizmo, nes jiems teks ne kartą suklusti, įsitempti ir pradėti balansuoti ties praraja užmerktomis akimis. „Pasiruoškite kažką paaukoti, prarasti, su kai kuo atsisveikinti. Maža gudrybė – kažkas kažką nori atimti – pats duok. Kai pats duodi, gaunasi šiek tiek mažiau, lengviau ir ne taip skausminga. Tad vienas iš svarbių dalykų, padėsiančių Dvyniams išgyventi 2020-uosius, bus labdara. Kai labiau susitelksite ties kitų nelaimėmis, pamatysite, kad jūsiškės galbūt ne tokios sudėtingos“, – guodžia astrologė.

Vėžiams – tobuli metai tuoktis

Po Vėžio ženklu gimusieji Žiurkės metais bus vieni iš lyderių meilėje, tai, anot astrologės, tobuli metai tuoktis. „Drąsiai įsimylėkite, ieškokite antrosios pusės ir kurkite savo laimę jau dviese. Šie metai padės jums geriau suvokti save, savo poreikius, padės tinkamiau įvertinti antrąją pusę, suprasti, ar tai tikrai tas žmogus“, – laidos žiūrovams pasakoja P. Kelertienė.

Galas Liūtų karaliavimui

Laidos vedėjai Kristinai Rimienei pasiteiravus, kas gi laukia Liūtų, kuriems šie metai buvo vieni geriausių, astrologė turės prastų žinių – karaliavimas baigtas. „Karališkai metus praleidusių Liūtų laukia eilinių žmonių kasdienybė, teks pabūti tokiems, kaip ir visiems kitiems – eilinėms darbo bitėms, dirbi, dirbti, vargti. Dabar už gražias akis nieko nebegaus, teks viską užsitarnauti savo darbu, įrodyti savo meistriškumą, profesionalumą ir mokėjimą būti tyliais, kantriais ir netgi paklusniais“, – apie ne itin įdomią perspektyvą pasakoja laidos viešnia. Romantiškuose santykiuose Liūtai taip pat aprims, pagrindinė jų meilužė bus… darbas. Tokia, anot P.Kelertienės, išmintinga Zodiako tvarka: po to, kai karaliauji, būk malonus pabūti ir pavaldinio pozicijoje.

Meilės karalienė – mergelė

Mergelės ženklo žmonės taps meilės karaliais. Nors, pasak astrologės, darbas yra pagrindinis Mergelių meilės objektas, 2020 metais teks būti truputį jam neištikimoms. Laukia itin romantiški metai, puikūs įsimylėti, tuoktis, gimdyti vaikus. „Jei Mergelės darbas yra kūrybinis – labai seksis. Seksis scenos žmonėms, pramogų verslo atstovams, metai iš tikrųjų bus puikūs, jūs būsite laimingi. Iki pat metų pabaigos lydės sėkmė, – gimusius po šiuo ženklu pradžiugins astrologė. – Norite kad sektųsi – ieškokite tarp draugų Mergelės ir būkite kartu. Jos spinduliuos laimę, kuri nušvies ir aplinkinių gyvenimą.“

Svarstyklės nustums karjerą į šoną

Po Svarstyklių ženklu gimusieji yra vieni laimingųjų, jeigu jų pagrindinis tikslas yra meilė, šeima, namai. Šių metų užduotis, anot astrologės, būti čia ir namie, tad vertėtų atsisakyti komandiruočių, kelionių į užsienį, kur Svarstyklių ženklo žmogus gali jaustis blogai. „Ateinantys metai Svarstyklėms skirti labiau susirūpinti namais, šeima, o karjerą reikėtų nustumti į antrą planą. Jūsų užduotis nebus karjeros darymas. Netgi atvirkščiai, jei susitelksite ties karjera – galite patirti ir nesėkmių, tada bus blogai visur, ir darbe, ir namie“, – pasakojo laidos viešnia.

Skorpionai džiaugsis gyvenimu it paaugliai

Šio dramatiško ženklo laukia visiškai nedramatiški, bet linksmi ir įdomūs metai. Skorpionai tarsi paaugliai džiaugsis gyvenimu, jų laukia smagios naujienos, linksmos permainos, daug bendravimo. Ateinantys metai skirti mokytis, ypač – kalbų, kurios tikrai pravers tiek bendraujant, tiek keliaujant. „Baltasis mėnulis Skorpionams suteiks daug žavesio, jis atneš tą laimingą pažintį, tą laimingą meilę. Manau, kad Skorpionai tikrai neturės progų skųstis 2020 metais“, – teigia astrologė P.Kelertienė.

Šauliai tęs laimingą etapą

Sėkmė po Šaulio ženklu gimusiems žmonėms ir toliau šypsosis, šie metai jiems buvo įspūdingi, jie daug ką gavo, laimėjo ir tai, anot Palmiros, tęsis toliau. „Viskas bus gerai, gausės, tai – gausos metai. Šauliai turės intensyviai skaičiuoti naujas pajamas, naujus pinigus. Seksis visose gyvenimo srityse ir meilėje jiems nestigs žavesio, veikloje – geri užsakymai, pasiūlymai, jie bus viskuo patenkinti, laimingi“, – astrologė ragino Šaulio ženklo žmones tęsti tai, ko imtasi šiais metais, juk rezultatai, anot jos, bus puikūs.

Ožiaragiai – sėkmės kūdikiai

Sėkmingiausi metai laukia po Ožiaragio ženklu gimusiųjų. „Fortūnos numylėtinių sąraše Ožiaragiai bus pirmieji. Jiems bus daugiausia atseikėta sėkmės, jie bus tikrieji lyderiai, tikrieji nugalėtojai. Jiems bus atvertos visos durys. Jie galės pradėti viską iš naujo, tai išties gerų ir didelių permainų metai. Seksis viskas“, – apie sėkmingiausią 2020 metų Zodiako ženklą pasakojo laidos viešnia, patarusi po šiuo ženklu gimusiems žmonėms ateinančiais metais drąsiai tuoktis, jų pasirinkimas bus laimingas.

Vandenių sėkmės raktas – poilsis

„Vandeniams galiu palinkėti įsigyti gerą pagalvę. Metai skirti poilsiui, geram miegui. Kuo daugiau miegosite – tuo bus geresni metai. Pamirškite rūpesčius, reikalus, tiesiog ilsėkitės ir atsipalaiduokite“, – pataria astrologė, pabrėžianti, kad šio ženklo atstovams pačios geriausios idėjos ir mintys kils būtent ilsintis. Aktyvi veikla, anot laidos viešnios, nieko gero neduos, kuo mažiau Vandeniai stengsis, tuo geriau gausis, Palmira tai vadina nauda iš neveikimo. „Paskutinysis ateina pirmas“ – tikram vandeniui tai neskambės keistai, juk jis – paradoksų ženklo atstovas.

Žuvims pritrūks laiko miegui

Priešingai nei Vandenių, po Žuvų ženklu gimusiųjų laukia pakankamai aktyvus periodas. Toks įdomus, aktyvus ir intriguojantis, kad miegui gali laiko pritrūkti. „Bus visko, tiesa, viskas tikrai gerai baigsis, ypač po sausio 27 dienos, kai pagaliau juodasis mėnulis išeis iš jų ženklo. Tad nuo pavasario visi reikalai pradės suktis gerąja linkme, viskas ims keistis, ir Žuvys galės daryti ką nori, jos pasijus laisvos. Daug draugų, bendraminčių, naujų galimybių, sumanymų. Žuvims bus tikrai gera, jos galės nevaržomai džiaugtis po sudėtingų metų. Pakentėti liko labai nedaug, tik sausio mėnesį“, – paguos šio ženklo atstovus astrologė.

Taip pat skaitykite: