Ruošiasi tapti žvaigžde

„Lietuvos balsas. Senjorai“

LNK projekto „Lietuvos balsas. Senjorai“ dalyvis Leonidas Buzijevas

Liko vos viena laida iki žiūrimiausio šio sezono televizijos projekto „Lietuvos balsas. Senjorai“ didžiojo finalo. Šį sekmadienį, paskutinėje nokautų laidoje, dėl galimybės dainuoti finale varžysis Monikos Marijos ir Manto Jankavičiaus dalyviai. Iš šešių kiekvieno mokytojo komandos narių, gruodžio 29 dieną įvyksiančiame finale pasirodys tik po du.

Šį sekmadienį dėl savo svajonės dainuoti kovos ir šešiasdešimtmetis Leonidas Buzijevas. Aklųjų perklausų metu publiką išskirtiniu ir stilingu įvaizdžiu bei sodriu vokalu sužavėjęs vilnietis pripažįsta, jog toks stiliaus sprendimas prilipino ir naują pravardę – draugai ir pažįstami vis dažniau Leonidą tapatina su rusų dainininku Grigorijum Lepsu. Puikūs Leonido pasirodymo televizijos scenoje įvertinimai, dalyviui suteikė itin daug pasitikėjimo savimi ir įkvėpė naujiems pokyčiams.

„Net nematęs pirmosios laidos, iškart po aklųjų perklausų etapo, į gyvenimą pradėjau žiūrėti kitomis akimis. Kažkaip viskas atsišviežino“, – pasakoja Leonidas, kuriam televizijos projekto scena suteikė tarsi antrą kvėpavimą. Dalyvis pripažįsta, jog po pirmojo pasirodymo projekte jis kardinaliai pakeitė savo gyvenimą.

„Lietuvos balsas. Senjorai“

LNK televizijos projekto „Lietuvos balsas. Senjorai“ dalyvis Leonidas Buzijevas

Vos nulipęs nuo aklųjų perklausų scenos, Leonidas metė ilgametį darbą mašinų stovėjimo aikštelėje ir kaip pats sako, iš naujo tapo studentu – pradėjo mokytis programavimo. Tačiau vien šio pokyčio Leonidui neužteko, pajutęs, jog sugeba valdyti balsą ir publiką, Leonidas nusprendė pradėti ir naują muzikinę karjerą.

„Nuo tos dienos, kai atėjau į projektą ir pradėjau dirbti su savo balsu, iki šiol to nemetu. Tie, kas mane pažinodavo prieš trisdešimt metų ir atsimena mano balsą, dabar sako, jog dainuoju žymiai geriau. Balse atsirado sodrumo, jaunatviškumo, ko sako, jog anksčiau neturėjau. Nebereikia ir slėpti, jog gavau kvietimą koncertuoti vienoje įmonėje su bent keturiasdešimties minučių programa“,– apie didžiuosius pokyčius pasakoja Leonidas.

LNK projekto „Lietuvos balsas. Senjorai“ dalyvis Leonidas Buzijevas

Dalyvis patikina, jog mintyse turi ir didesnių planų. Leonidas įsitikinęs, jog tokio stiliaus atlikėjų kaip jis, Lietuvoje tikrai nėra, todėl drąsiai su savo koncertine programa galėtų keliauti po Lietuvą.

„Kai jau atliksiu pirmą savo programą ir pamatysiu, kaip reaguoja publika, ateisiu pas projekto prodiuserius stuktelėsiu į stalą ir sakysiu, kad darytų iš manęs žvaigždę. Lietuvoje „šansonų“ atlikėjų nėra, todėl sakysiu, kad imtų mane, suruoštume kartu programą ir važiuotume per visą Lietuvą“, – šypsosi apie muzikinius planus kalbėdamas Leonidas.

Kaip charizmatiškam dalyviui seksis nokautų etape ir ar patikės perspektyvomis muzikoje jo mokytojas Mantas Jankavičius, pamatyti galėsite jau šį sekmadienį, 19:30, per LNK.

Taip pat skaitykite: