„Talentingi žmonės nebūna paprasti“

Televizijos projekte „Lietuvos balsas. Senjorai“ prasideda nokautų etapas, kuriame tarpusavyje ne tik savo balsais, bet ir charizma bei energija scenoje susikaus šeši kiekvieno mokytojo komandos dalyviai. Po šio etapo paaiškės, su kuriais dviem senjorais Inga Jankauskaitė, Justinas Jarutis, Monika Marija ir Mantas Jankavičius keliaus į didįjį finalą.

projektas „Lietuvos balsas. Senjorai“

LNK projekto projekto „Lietuvos balsas. Senjorai“ dalyvis G.Jakubėnas

Šio sekmadienio laidoje pirmieji į kovą stos Justino Jaručio ir I.Jankauskaitės komandų dalyviai.

Tačiau besiruošiant muzikinei senjorų kovai, ne visos repeticijos praėjo be nesutarimų.

Gospelo „tėvu“ Lietuvoje vadinamas žymiosios atlikėjos Simonos Jakubėnaitės tėvas Gendrius Jakubėnas pasiruošimo metu susidūrė su sunkumais atliekant jam paskirtą dainą, kuri, pasak dalyvio, visiškai neįprasta jo stiliui.

„Esu visai nublokštas į kitą pusę, tai ne mano stilistika, bet tas labai mane džiugina. Bus įdomu save pasitikrinti iš visai kitos pusės. Nėra blogų stilių, man visi stiliai yra įdomūs ir aš manau, kad geras dainininkas turi mokėti dainuot įvairiais muzikos stiliais“, – kalbėjo vos tik jam paskirtą dainą gavęs Gendrius, prieš tai dar pasitikslinęs, ar tikrai jis pats negali paprašyti ar pasirinkti savo norimos dainos.

Ir, nors priėmęs I.Jankauskaitės iššūkį atlikti jo stiliui nebūdingą kūrinį, Gendrius bučiavo savo mokytojai rankas, paskutinės repeticijos metu viskas pasisuko į netikėtą pusę. Dalyvis pareiškė, jog daina visiškai prasta ir susinervinęs, jog jam neskyrė „normalios itališkos dainos“, paliko sceną.

„Vieną dieną viskas buvo gerai ir buvo padėkos ir dėkingumas už įdomią dainą, o kitą dieną jam pasirodė, kad tai jam netinka. Bet aš į tai žiūriu gan filosofiškai, nes jeigu scenoje to nesimatys ir rezultatas bus toks, koks turi būti, tai tada tas rezultatas vertas bet kokios kainos.

Talentingi žmonės juk paprasti nebūna. Gendrius yra labai sudėtingas žmogus. Tai matosi ir girdisi. Aš tikiuosi, kad jis yra iš tų žmonių, kuris slepiasi, bet pasirodo ir sužiba tada, kada reikia“, – su šypsena apie jų konfliktą paskutinės repeticijos metu kalbėjo I.Jankauskaitė.

Ar toks dalyvio nepasitenkinimas jam skirta daina nesutrukdys jam sužibėti scenoje ir patekti į didįjį projekto finalą, sužinoti bus galima jau šį sekmadienį, 19 val. 30 min. per LNK.

Taip pat skaitykite: