R. Čivilytės antrininkė ar kiečiausia močiutė?

Sekmadienio vakarą per LNK televiziją griausmingai startavęs „Lietuvos balsas. Senjorai“ projektas tik patvirtino tai, apie ką kalba visas pasaulis: „Senjorų“ projektas kaskart skirtingose šalyse sulaukia rekordinio žiūrovų susidomėjimo.

„Lietuvos balsas. Senjorai“

LNK nuotrauka

Premjerinę „Lietuvos balsas. Senjorai“ laidą per LNK žiūrėjo net 24,3 proc. tuo metu įsijungusiųjų televizorius, laidos reitingas – 10,8 proc. Pirmoji „Lietuvos balsas. Senjorai“ laida žiūrimumu įveikė tuo pat metu rodomą šou „X faktorius“ (21,6 proc. žiūrovų dalis, reitingas – 8,9 proc., Kantar TNS duomenys).

„LNK siekia kurti laidas visai šeimai, kiekviena karta mūsų kanale randa sau ką nors įdomaus. Šiemet dalyvių amžiaus prasme triskart išsiplėtęs „Lietuvos balsas“ sutriuškino konkurentų sekmadienio šou. Tikime, kad „Senjorų“ triumfą po Naujųjų pratęs ir „Lietuvos balso“ 7–as sezonas bei „Lietuvos balsas. Vaikai“, – sako Jurgis Jefremovas, LNK programų direktorius.

Po galingos premjeros „Lietuvos balsas“ neketina sustoti: kitą sekmadienį tęs visus stebinsiantį „aklųjų perklausų“ etapą. Antroji laida žada alsuoti meile – čia projekto dalyviai ne tik pasakos jausmingas dešimtmečius trukusias bei vos ką tik prasidėjusias meilės istorijas, bet ir leisis į nedidelį flirtą su pačiais mokytojais.

Viena ryškiausių būsimos laidos žvaigždžių taps rokerė Jelena, kurią neabejotinai galima vadinti kiečiausia močiute Lietuvoje. Nuo 16 metų roką dievinanti moteris save vadina viena didžiausių „Led Zeppelin“ fanių ir turi net vienuolikos metų dainavimo grupėje patirtį.

„Lietuvoje turbūt yra mažai moterų, kurios mėgsta sunkųjį roką. Už tai esu dėkingai savo tėčiui, nes tarybiniais laikais, kartu su juo visuomet patyliukais klausydavome Amerikos balso. O kai man buvo vos keturiolika, pirmą kartą ten išgirdau „Led Zeppelin“ dainą. Ta daina man visam gyvenimui įstrigo ir nuo tada žinojau, kad tai bus ta muzika, kurią aš dainuosiu“,– apie savo meilę rokui pasakoja Jelena.

Šį sekmadienį dalyvė į „Lietuvos balsas. Senjorai“ projekto sceną žengs, kad įrodytų, jog jos širdis vis dar alsuoja rokenrolu. Tačiau mokytojus scenoje nustebins ir be amo paliks ne tik neįtikėtinas šios dalyvės balsas, bet ir stulbinantis panašumas į projekto vokalo trenerę Rositą Čivilytę.

„Miela ponia, ar jūs esate Rositos Čivilytės sesė? Ar Rosita yra jūsų reinkarnacija, kaip čia taip įvyko? Tai yra neįtikėtinas panašumas. Ir nenoriu sakyti apie išvaizdą, nes tai yra antraeilis dalykas. Bet tas jausmas ir tai, kaip jūs judat… Jei aš nežinočiau, kad čia ne ji, aš galvočiau, kad čia ji“, – dalyvės panašumu į Rositą Čivilytė negalėjo atsistebėti Inga Jankauskaitė.

Tuo metu pati Jelena pripažino, jog tai girdi bene dvidešimtą kartą. Tačiau Jelena atvirai pasakoja, jog niekuomet nesimokė muzikos, o viskas, ką moka ir žino – tik jos pačios darbo ir pastangų vaisius.

„Visiškai neturiu jokio muzikinio išsilavinimo. Ir tai, ką pasiekiau muzikoje, viską dariau savarankiškai. Pati išmokau dainuoti ir pati išmokau groti gitara. Dalyvauti projekte ir prieš visus žmones atlikti vieną mano mylimiausių roko dainų buvo mano didžiulė svajonė, kurios galvojau, kad jau neišpildysiu. Bet štai aš čia. Ir esu labai laiminga“, – drąsiai sako Jelena.

Įspūdingas dalyvės pasirodymas scenoje, privertęs Mantą Jankavičių eiti iš proto ir net šokti užsilipusiam ant savo kėdės, o mokytojus abejoti savo akimis, ar scenoje ne Rositos Čivilytės antrininkė – jau šį sekmadienį, 19:30 val., populiariausiame šou „Lietuvos balsas. Senjorai“ per LNK.

Taip pat skaitykite: