Senjorų dienos internete

„Senjorų dienos internete“ vėl kviečia į transliacijas Lietuvos viešosiose bibliotekose (ir ne tik). Akcija siekiama sudominti ir paskatinti Lietuvos senjorus naudotis šiuolaikinėmis išmaniosiomis technologijomis, esamomis e. paslaugomis, kritiškai vertinti informaciją.

senjorų dienos internete 2019

Spalio 21-25 d. visi norintys, smagioje kompanijoje kasdien nuo 11 val. galės stebėti vis kitas vaizdo transliacijas, užduoti klausimus ir pasipraktikuoti. Transliacijas galima stebėti atėjus į artimiausią Jums biblioteką ir iš visų išmaniųjų įrenginių, turinčių interneto prieigą.

Atsižvelgdami į Jūsų pastebėjimus ir pasiūlymus, šiemet į transliacijų sąrašą įtraukėme kur kas praktiškesnes temas:

Spalio 21 d. – Technologijų vitaminai. Aptarsime kokia e. recepto nauda Jums? Kur ieškoti patikimos informacijos apie Lietuvoje registruotus ir kompensuojamus vaistus. Technologijų pagalbą ir naudą sportuojant, pristatys ypatingos transliacijos viešnios.

Spalio 22 d. – Pats sau gidas. Keliauti galima patogiai ir pigiai! Kviečiame kartu su transliacijos dalyviais planuoti keliones Lietuvoje ir ne tik. Sužinosite kaip technologijų pagalba planuojamos kelionės viešuoju transportu, nuosavu automobiliu ar lėktuvu, kaip rasti viešbučius, lankytinus objektus ar pramogas, žemėlapyje.

Spalio 23 d. – Bankas tavo delne. Šiandien bankas telpa telefone, o asmeninis biudžetas – mokėjimo kortelėje. Kaip įgyti pasitikėjimo naudotis šiais įrankiais? Transliacijos metu Lietuvos bankų asociacijos ir finansų ekspertai pasidalins paprastais ir praktiškais patarimais, kaip tvarkytis su savo pinigais moderniai bei saugiai.

Spalio 24 d. – Bendravimo mados. Ar prisimenate savo pirmąjį kvietimą į pasimatymą? O ar žinote kaip tai vyksta šiandien? 😊 Transliacijos metu aptarsime šiuolaikinius, skaitmeninio bendravimo būdus, tendencijas. Dalinsimės patarimais kaip socialiniuose tinkluose bendrauti ne tik smagiai, bet ir saugiai, o transliacijos pabaigoje paskelbsime senjorams skirtą konkursą!

Spalio 25 d. – Išmanusis daržas. Ruduo – tai metas, kai daržai ir sodai ruošiasi žiemos miegui, o Jūsų laukia daugybė užduočių, todėl geriausia jas sudėlioti prioritetine tvarka. Apie sodo paruošimą žiemai, patarimais ir rekomendacijomis, su Jumis mielai dalinsis Dr. Algirdas Amšiejus. Neturite erdvės daržininkavimui? Papasakosime, kaip internetas, meilė daržui, sodui ir turima žemė sujungia bendruomenes.

Teminės akcijos pradžios proga parengėme neeilinį podkastą (liet. „tinklalaidę“) su kunigu Algirdu Toliatu. Kas tai? Sužinosite spalio 21 d. Pažadame, jog tai ne vienintelė staigmena!

Tikslios podkasto datos, laiko ir transliacijos nuorodos ieškokite www.prisijungusi.lt/renginiai/ jau netrukus!

Daugiau informacijos prisijugusi.lt arba artimiausioje bibliotekoje.

Jau įvykusių renginių įrašai: 

Technologijų vitaminai https://youtu.be/V4JBxfzFOwg

Pats sau gidas https://www.youtube.com/watch?v=GH7WZDRuRvc

Bankas tavo delne https://www.youtube.com/watch?v=5EGxQtxU11c

Bendravimo mados https://youtu.be/9DsmejyoMkc

Taip pat skaitykite: