D. Nausėdienė: „Esate pavyzdys mums visiems“

Rugsėjo 28 dieną pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė dalyvavo M.Čoboto Trečiojo amžiaus universiteto veiklos 25-mečiui skirtame senjorų šokių festivalyje „Senjorų šokių pynė 2019”, kuriame susitiko šokių kolektyvai iš visos Lietuvos.

Diana Nausėdienė

Diana Nausėdienė. Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotr.

Sveikindama renginio dalyvius ir organizatorius pirmoji šalies ponia kalbėjo: „Mes dažnai sakome, kad mūsų ateitis – vaikai. Tačiau kokia ta ateitis bus – priklauso nuo Jūsų. Nes Jūs įdedate į jų širdis pačius gražiausius dalykus – meilę ir pagarbą savo artimui, savo kalbai, savo valstybei.“

Pasak pirmosios ponios, būtent vyresni žmonės skleidžia šilumą ir meilę savo šeimoms. Ir jie yra labai svarbi mūsų visuomenės dalis, kuri perduoda tradicijas, atmintį jaunajai kartai ir yra tvirta atrama tiek vaikams, anūkams, tiek visai Lietuvai.

„Nuostabu, kai žmonės buriasi tam, kad patirtų, kaip muzika, šokis pakylėja virš kasdienybės ir žadina širdyse pačius gražiausius jausmus. Kasdienybė, darbai ir rūpesčiai, sugrįžta, tačiau Jūs į ją ateinate jau kitokie – kūrybiškesni, optimistiškesni ir laimingesni“, – sakė ji gausiai susirinkusiems Trečiojo amžiaus universiteto klausytojams iš visos Lietuvos ir linkėjo visiems sveikatos, prasmingų susitikimų ir nenustoti būti pačiu geriausiu pavyzdžiu jaunajai kartai.

Prezidento komunikacijos grupė

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotraukos.

Taip pat skaitykite: