Makiažo galia

Sakoma, kad gražiausia moteris tuomet, kai ji jaučiasi laiminga. Tik laimės pojūtį kartais slopina nepelnytai sau priskirti išvaizdos trūkumai. Jie augina nepasitikėjimą savimi. Pasak vaistinių tinklo „Camelia“ grožio ekspertės Karolinos Varanavičiūtės, kiekvieną „sugalvotą“ trūkumą galima lengvai ištaisyti, paslėpti ar pakoreguoti. Tereikia žinoti, kokios priemonės tai gali padaryti.

Išvaizdos žvalumui susigrąžinti

Po žiemos moterys dažniausiai skundžiasi nualinta ar pavargusia veido išvaizda. Papilkėjimai paakiuose, pavargęs žvilgsnis ir išsausėjusi oda – žavesio ir pasitikėjimo savimi nesuteikia. Šiam laikotarpiui rekomenduojama rinktis priemones su vitaminu A, E, C. Jų dėka veido oda tiesiog atgis – ne tik pašviesės, bet sustangrės ir taps gyvybingesne. Šiltuoju sezonu svarbu nepamiršti kremų su SPF filtrais, kurie padės apsaugoti odą nuo ankstyvo jos senėjimo.

„Praradusiai žvalumą odai rekomenduojama rinktis priemones su mėlynių, juodosios ar žaliosios arbatos ekstraktais, kurie pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, yra gausūs vitaminų A, E. Jeigu vargina paakių srities „netobulumas“, pagelbėti gali ne tik kremai, kaukės, bet ir maskuokliai.

Išsiplėtusių kapiliarų, raudonio trūkumus išspręsti padės BB ar CC kremai. Jie yra tinkami įvairaus amžiaus moterims ir išlygins nelygumus, neapsunkins makiažo pertekliumi bei sukurs natūralų efektą“, – teigia ekspertė.

Ryškios akys, lūpos – išraiškingesnė išvaizda

Ryškiaspalvis žvilgsnis, pasak grožio konsultantės, ne tik nukreips dėmesį nuo nepageidaujamų sričių, bet ir padės išryškinti privalumus. Ypač šiuo laikotarpiu, kai spalvos užkariauja visų makiažo tendencijų viršūnes. Grožio ekspertė ragina nebijoti eksperimentuoti ne tik su blakstienų tušais, bet ir su įvairiaspalviais akių kontūrais, pieštukais ar šešėliais.

„Žinoma, visuomet yra išeitis – dėmesį nukreipti į kitas sritis. Tarkime, šiuo atveju padėti galėtų spalvoti blakstienų tušai, kurie šiuo metu labai populiarūs, ypač mėlynos spalvos. Jis ne tik pagyvins žvilgsnį, bet išvaizdai suteiks išraiškingumo. Nors moterys dažniau renkasi „nude“ spalvos šešėlius, šį sezoną rekomenduojama įnešti daugiau spalvų ir būti drąsesnėms, rinktis geltonos, oranžinės ar net žalios spalvos šešėlius.

Ilgalaikes ryškių lūpų spalvas išlaikyti padės specialus lakai. Šiuo laikotarpiu moterys renkasi ne tik šviesius, bet ir kreminius tamsesnių spalvų lūpų dažus. Gaivų įvaizdį sukurti padės blizgesiai su natūraliai išgaunamu putlumo efektu, skatinantys vandens cirkuliaciją lūpose“, – dekoratyvinės kosmetikos tendencijas apžvelgia K.Varanavičiūtė.

Oksana Pikul Jasaitienė

Lengvo įdegio efektas su bronzantais

Išblyškusi veido spalva, netinkama forma ar suglebęs smakras – tai kitos dažnai ramybės moterims neduodančios mintys. Vyti jas šalin grožio ekspertė ragina pasitelkus efektyvias priemones, kaip jau minėtą BB, CC kremą, šiltų ar tamsių atspalvių bei blizgėjimo suteiksiančius bronzantus.

„Veido formą vizualiai koreguoti galima su įvairiais skaistalais. Tamsesnių atspalvių ar blizgėjimo turinčiais bronzantai padės išgauti šiuo laikotarpiu aktualų lengvo įdegio efektą. Tamsesnius atspalvius naudoti reikėtų ties skruostikauliais. Jie pagelbės formuojant ir ovalo kontūrą – taip veidas atrodys simetriškesnis, švelnesnių bruožų.

Virš skruostų rekomenduojama tepti šviesinamąsias priemones, suteikiančias veidui gaivaus švytėjimo“, – patarimais dalijasi grožio ekspertė K.Varanavičiūtė.

Spalvos šį sezoną įsisuka ne tik į blakstienas, bet ir plaukus, nagus. Pasak pašnekovės, madingomis spalvomis reikėtų ne maskuoti trūkumus, o ryškinti privalumus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Taip pat skaitykite: