Ką vertėtų žinoti apie odontologo konsultaciją?

Kaip kasdieniniame gyvenime, taip ir odontologijoje, kiekvieną problemą galima išspręsti bent keliais skirtingais būdais. Svarbu tik pasiryžti ir nuo kažko pradėti. O pradėti vertėtų nuo konsultacijos. Tai pirmasis ir, bene, svarbiausias odontologinio gydymo etapas.

Priešingai nei dauguma mano, konsultacija yra skirta ne tam, kad medikas parduotų gydymo paslaugą, o tam, kad Jums padėtų rasti sprendimą. Todėl niekada nebijokite klausti ir kalbėti apie savo poreikius. Juk kiekvienas iš mūsų ieškome ne brangiausio ar pigiausio sprendimo, o tokio, kuris atitiktų lūkesčius.

Nemokama konsultacija

Konsultacija dėl dantų implantacijos MIR klinikoje – nemokama. Papildomai kainuoti gali tik panoraminė arba 3 D rentgeno nuotrauka, kuri būtina tinkamam burnos būklės įvertinimui bei detalaus gydymo plano sudarymui. Jei minėta nuotrauka Jums jau buvo daryta ir Jūs ją turite su savimi, šios procedūros pakartotinai atlikti nereikės. Svarbu tik žinoti, kad nuotrauka tinkama naudoti vienerius metus.

 

Įsipareigojimai

 Dauguma pacientų teigia, kad sudėtingiausia – pasiryžti pokyčiams. Kai visgi tai padarai, svarbiausia yra turėti aiškų planą. Todėl, prieš kiekvieną sudėtingesnį odontologinį gydymą, pacientui sudaromas individualus gydymo planas. Tai – oficialus dokumentas, kuriame numatoma gydytojui bei pacientui svarbi informacija: reikalingos procedūros, vizitų skaičius bei gydymo kaina. Jei esamą problemą galima išspręsti skirtingais būdais, gali būti suformuojami keli gydymo planai, iš kurių pacientas pasirenka priimtiniausią. Pasirašytas gydymo planas – tai tarsi garantija pacientui, kad eigoje procedūrų skaičius nesikeis, o gydymo kaina nedidės.

Konsultacija nuotoliniu būdu: „Skype“ arba „Viber“

Kasmet vis daugiau pacientų į MIR kliniką atvyksta iš svečių šalių. Dauguma jų teigia, kad tokį sprendimą lemia ne žemesnė kaina, o paslaugų kokybė, kurią galime pasiūlyti.

Todėl užsienyje gyvenančius pacientus, kuriems reikalingas sudėtingesnis odontologinis gydymas, konsultuojame ir nuotoliniu būdu: bendraujant per „Skype“ arba „Viber“ programas. Kaip įprastosios, taip ir šios konsultacijos metu gydytojas drauge su pacientu aptaria esamas problemas, poreikius bei galimus skirtingus sprendimo būdus. Vienintelis skirtumas tas, kad prieš konsultaciją pacientui reikėtų pačiam pasirūpinti rentgeno nuotrauka, kuri būtina tikslaus gydymo plano sudarymui.

Gydytojų komanda

Tarptautiniame implantologijos centre MIR dirba itin aukštos kvalifikacijos gydytojų komanda, kurios kiekvienas narys specializuojasi tam tikroje odontologijos srityje. Tais atvejais, kai pacientui reikalingas kompleksinis gydymas, skirtingų sričių specialistai gydymo eigą planuoja drauge, o atėjus metui, kiekvienas iš jų atlieka savo funkciją. Tai viena iš priežasčių, kodėl mes savo pacientams drąsiai suteikiame ilgametes garantijas.

Tarptautinis implantologijos centras MIR

Adresas: Kalvarijų g. 272 A, 08339 Vilnius

Mobilus telefonas: 8 611 55 512

Telefonas: (8 521) 95 971

Elektroninis paštas: info@mirklinika.lt

Tinklalapis: www.mirklinika.lt

„Facebook“ paskyra: MIR Tarptautinis Implantologijos Centras